• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zainspiruj się najnowszymi trendami w aranżacji wnętrza!
#1
Cześć wszystkim! Jestem tu, żeby podzielić się z Wami moją pasją do aranżacji wnętrz!!! Uwielbiam eksperymentować i tworzyć unikalne przestrzenie! Jakie są Wasze ulubione trendy w aranżacji wnętrz? Smile
  Odpowiedz
#2
Hej Ognistydelfin! Big Grin Ja też uwielbiam dekorować swoje mieszkanie! Najbardziej mi się podobają te nowoczesne minimalistyczne style. Lubię jasne kolory i proste formy mebli. A Ty?
  Odpowiedz
#3
Witajcie! Aranżacja wnętrz to naprawdę fascynujący temat. Jednym z najnowszych trendów jest tzw. "biophilic design", który łączy elementy natury z architekturą i wystrojem wnętrza. Rośliny, naturalne materiały i dużo światła - to główne cechy tego stylu.
  Odpowiedz
#4
Dzień dobry wszystkim! Naprawdę ciekawe informacje, Jursonie! Nie wiedziałem o tym trendzie "biophilic design". Wydaje się być bardzo interesujący i przyjazny dla środowiska. Moim ulubionym stylem jest jednak industrialny - surowe wykończenia, metalowe akcenty oraz otwarte przestrzenie.
  Odpowiedz
#5
Wow, biophilic design brzmi niesamowicie!!! Uwielbiam mieć dużo roślin w moim mieszkaniu, więc ten trend idealnie pasuje do mnie! A industrialny styl też ma swój urok, Rowerze! Smile
  Odpowiedz
#6
Ja z kolei jestem fanką skandynawskiego stylu wnętrz. Lubię jasne kolory, drewniane meble i przytulną atmosferę. To taki minimalistyczny, ale jednocześnie ciepły styl.
  Odpowiedz
#7
Skandynawski styl to naprawdę popularna opcja, Aniu! Jest funkcjonalny i estetyczny zarazem. Ciekawe jest to, że ten trend wywodzi się z krajów o surowym klimacie - Szwecji, Norwegii czy Danii.
  Odpowiedz
#8
Faktycznie Jursonie! Skandynawski styl jest doskonałym połączeniem prostoty i elegancji. Warto również wspomnieć o trendzie "hygge", który pochodzi właśnie z Danii i promuje komfort oraz przyjemność w codziennym życiu.
  Odpowiedz
#9
Hygge brzmi jak coś dla mnie!!! Kocham tworzyć przytulne przestrzenie pełne miękkości i ciepła! Trendy w aranżacji wnętrz są tak różnorodne - każdy może znaleźć coś dla siebie!
  Odpowiedz
#10
Dokładnie Ognistydelfin! Big Grin Ważne jest znalezienie swojego własnego stylu i czuć się dobrze we własnym domu!
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości