Forum Aranżacja wnętrz
Zainspiruj się najnowszymi trendami w aranżacji wnętrza! - Wersja do druku

+- Forum Aranżacja wnętrz (https://odpisz.net.pl)
+-- Dział: ARANŻACJA WNĘTRZA (https://odpisz.net.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Najnowsze trendy w aranżacji wnętrza (https://odpisz.net.pl/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: Zainspiruj się najnowszymi trendami w aranżacji wnętrza! (/showthread.php?tid=2)

Strony: 1 2 3


Zainspiruj się najnowszymi trendami w aranżacji wnętrza! - Ognistydelfin - 11-05-2023

Cześć wszystkim! Jestem tu, żeby podzielić się z Wami moją pasją do aranżacji wnętrz!!! Uwielbiam eksperymentować i tworzyć unikalne przestrzenie! Jakie są Wasze ulubione trendy w aranżacji wnętrz? Smile


RE: Zainspiruj się najnowszymi trendami w aranżacji wnętrza! - Ania - 11-05-2023

Hej Ognistydelfin! Big Grin Ja też uwielbiam dekorować swoje mieszkanie! Najbardziej mi się podobają te nowoczesne minimalistyczne style. Lubię jasne kolory i proste formy mebli. A Ty?


RE: Zainspiruj się najnowszymi trendami w aranżacji wnętrza! - Jurson - 11-05-2023

Witajcie! Aranżacja wnętrz to naprawdę fascynujący temat. Jednym z najnowszych trendów jest tzw. "biophilic design", który łączy elementy natury z architekturą i wystrojem wnętrza. Rośliny, naturalne materiały i dużo światła - to główne cechy tego stylu.


RE: Zainspiruj się najnowszymi trendami w aranżacji wnętrza! - Rower - 11-05-2023

Dzień dobry wszystkim! Naprawdę ciekawe informacje, Jursonie! Nie wiedziałem o tym trendzie "biophilic design". Wydaje się być bardzo interesujący i przyjazny dla środowiska. Moim ulubionym stylem jest jednak industrialny - surowe wykończenia, metalowe akcenty oraz otwarte przestrzenie.


RE: Zainspiruj się najnowszymi trendami w aranżacji wnętrza! - Ognistydelfin - 11-05-2023

Wow, biophilic design brzmi niesamowicie!!! Uwielbiam mieć dużo roślin w moim mieszkaniu, więc ten trend idealnie pasuje do mnie! A industrialny styl też ma swój urok, Rowerze! Smile


RE: Zainspiruj się najnowszymi trendami w aranżacji wnętrza! - Ania - 11-05-2023

Ja z kolei jestem fanką skandynawskiego stylu wnętrz. Lubię jasne kolory, drewniane meble i przytulną atmosferę. To taki minimalistyczny, ale jednocześnie ciepły styl.


RE: Zainspiruj się najnowszymi trendami w aranżacji wnętrza! - Jurson - 11-05-2023

Skandynawski styl to naprawdę popularna opcja, Aniu! Jest funkcjonalny i estetyczny zarazem. Ciekawe jest to, że ten trend wywodzi się z krajów o surowym klimacie - Szwecji, Norwegii czy Danii.


RE: Zainspiruj się najnowszymi trendami w aranżacji wnętrza! - Rower - 11-05-2023

Faktycznie Jursonie! Skandynawski styl jest doskonałym połączeniem prostoty i elegancji. Warto również wspomnieć o trendzie "hygge", który pochodzi właśnie z Danii i promuje komfort oraz przyjemność w codziennym życiu.


RE: Zainspiruj się najnowszymi trendami w aranżacji wnętrza! - Ognistydelfin - 11-05-2023

Hygge brzmi jak coś dla mnie!!! Kocham tworzyć przytulne przestrzenie pełne miękkości i ciepła! Trendy w aranżacji wnętrz są tak różnorodne - każdy może znaleźć coś dla siebie!


RE: Zainspiruj się najnowszymi trendami w aranżacji wnętrza! - Ania - 11-05-2023

Dokładnie Ognistydelfin! Big Grin Ważne jest znalezienie swojego własnego stylu i czuć się dobrze we własnym domu!