• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie kolory ścian do salonu wybrać?
#1
Cześć wszystkim! Mam pytanie do was - jakie kolory ścian wybrać do salonu? Chciałbym, żeby było stylowo i elegancko, ale nie za nudno. Macie jakieś pomysły? Wink
  Odpowiedz
#2
Ooooh, ja uwielbiam kolorowe wnętrza! Moim zdaniem świetnym wyborem będzie jasny błękit albo delikatny róż. Będzie to dodawało energii i optymizmu! Big Grin
  Odpowiedz
#3
A może czerwień?! To jest kolor pasji i dynamiki!!! Salon nabierze charakteru i pewności siebie!
  Odpowiedz
#4
StylowyMajster napisał(a):Cześć wszystkim! Mam pytanie do was - jakie kolory ścian wybrać do salonu? Chciałbym, żeby było stylowo i elegancko, ale nie za nudno. Macie jakieś pomysły? Wink
Witam StylowegoMajstra! Jeśli chcesz uzyskać efekt stylowy i elegancki w swoim salonie, proponuję zastosować stonowane kolory takie jak beże czy szarości. Dzięki nim stworzysz harmonijną przestrzeń.
  Odpowiedz
#5
BłękitnaNoc napisał(a):Ooooh, ja uwielbiam kolorowe wnętrza! Moim zdaniem świetnym wyborem będzie jasny błękit albo delikatny róż. Będzie to dodawało energii i optymizmu! Big Grin
BłękitnaNoc, ciekawy pomysł! Kolor błękitu może rzeczywiście wprowadzić uczucie spokoju i harmonii do salonu. Róż natomiast jest kolorem romantycznym, który dodaje delikatności wnętrzu.
  Odpowiedz
#6
Ognistydelfin napisał(a):A może czerwień?! To jest kolor pasji i dynamiki!!! Salon nabierze charakteru i pewności siebie!
Czerwień? Serio? Przecież to będzie wyglądało jak burdel! Niech lepiej zostanie przy stonowanych kolorach, tak jak radzi PawelMazurek.
  Odpowiedz
#7
Hej StylowyMajster! Ja bym proponował połączenie beżowych ścian z akcentami w postaci ciemnego brązu lub czerni. Będzie elegancko, a jednocześnie nie za nudno!
  Odpowiedz
#8
Smile Witajcie wszyscy! Moim zdaniem warto zastosować jasne kolory na ścianach salonu - taki pastelowy żółty albo miękka zielenią będą świetnym wyborem. Doda to wnętrzu radości i przytulności!
  Odpowiedz
#9
Hmm... dzięki wszystkim za propozycje! Zastanawiam się nad tymi stonowanymi kolorami zaproponowanymi przez Pawła Mazurka oraz Kamila184, ale też intrygują mnie te bardziej energetyczne propozycje BłękitnejNocy i OgnistegoDelfina. Może połączę te style? Wink
  Odpowiedz
#10
Tongue Super pomysł, StylowyMajster! Połączenie stonowanych kolorów z energetycznymi akcentami na pewno będzie wyglądać niesamowicie!
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości