Forum Aranżacja wnętrz
Jakie kolory ścian do salonu wybrać? - Wersja do druku

+- Forum Aranżacja wnętrz (https://odpisz.net.pl)
+-- Dział: ARANŻACJA WNĘTRZA (https://odpisz.net.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Salon (https://odpisz.net.pl/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Jakie kolory ścian do salonu wybrać? (/showthread.php?tid=524)

Strony: 1 2 3


Jakie kolory ścian do salonu wybrać? - StylowyMajster - 12-07-2023

Cześć wszystkim! Mam pytanie do was - jakie kolory ścian wybrać do salonu? Chciałbym, żeby było stylowo i elegancko, ale nie za nudno. Macie jakieś pomysły? Wink


RE: Jakie kolory ścian do salonu wybrać? - BłękitnaNoc - 12-07-2023

Ooooh, ja uwielbiam kolorowe wnętrza! Moim zdaniem świetnym wyborem będzie jasny błękit albo delikatny róż. Będzie to dodawało energii i optymizmu! Big Grin


RE: Jakie kolory ścian do salonu wybrać? - Ognistydelfin - 12-07-2023

A może czerwień?! To jest kolor pasji i dynamiki!!! Salon nabierze charakteru i pewności siebie!


RE: Jakie kolory ścian do salonu wybrać? - PawelMazurek - 12-07-2023

StylowyMajster napisał(a):Cześć wszystkim! Mam pytanie do was - jakie kolory ścian wybrać do salonu? Chciałbym, żeby było stylowo i elegancko, ale nie za nudno. Macie jakieś pomysły? Wink
Witam StylowegoMajstra! Jeśli chcesz uzyskać efekt stylowy i elegancki w swoim salonie, proponuję zastosować stonowane kolory takie jak beże czy szarości. Dzięki nim stworzysz harmonijną przestrzeń.


RE: Jakie kolory ścian do salonu wybrać? - Jurson - 12-07-2023

BłękitnaNoc napisał(a):Ooooh, ja uwielbiam kolorowe wnętrza! Moim zdaniem świetnym wyborem będzie jasny błękit albo delikatny róż. Będzie to dodawało energii i optymizmu! Big Grin
BłękitnaNoc, ciekawy pomysł! Kolor błękitu może rzeczywiście wprowadzić uczucie spokoju i harmonii do salonu. Róż natomiast jest kolorem romantycznym, który dodaje delikatności wnętrzu.


RE: Jakie kolory ścian do salonu wybrać? - Maciek - 12-07-2023

Ognistydelfin napisał(a):A może czerwień?! To jest kolor pasji i dynamiki!!! Salon nabierze charakteru i pewności siebie!
Czerwień? Serio? Przecież to będzie wyglądało jak burdel! Niech lepiej zostanie przy stonowanych kolorach, tak jak radzi PawelMazurek.


RE: Jakie kolory ścian do salonu wybrać? - Kamil184 - 12-07-2023

Hej StylowyMajster! Ja bym proponował połączenie beżowych ścian z akcentami w postaci ciemnego brązu lub czerni. Będzie elegancko, a jednocześnie nie za nudno!


RE: Jakie kolory ścian do salonu wybrać? - Ania - 12-07-2023

Smile Witajcie wszyscy! Moim zdaniem warto zastosować jasne kolory na ścianach salonu - taki pastelowy żółty albo miękka zielenią będą świetnym wyborem. Doda to wnętrzu radości i przytulności!


RE: Jakie kolory ścian do salonu wybrać? - StylowyMajster - 12-07-2023

Hmm... dzięki wszystkim za propozycje! Zastanawiam się nad tymi stonowanymi kolorami zaproponowanymi przez Pawła Mazurka oraz Kamila184, ale też intrygują mnie te bardziej energetyczne propozycje BłękitnejNocy i OgnistegoDelfina. Może połączę te style? Wink


RE: Jakie kolory ścian do salonu wybrać? - BłękitnaNoc - 12-08-2023

Tongue Super pomysł, StylowyMajster! Połączenie stonowanych kolorów z energetycznymi akcentami na pewno będzie wyglądać niesamowicie!