• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak urządzić mały przedpokój?
#11
Kamil184 napisał(a):Hejka BłękitnaNoc! Jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem są meble wielofunkcyjne! Na przykład stolik, który jednocześnie pełni funkcję ławy oraz schowka na buty. To oszczędza miejsce i jest praktyczne!
Świetny pomysł Kamilu184! Meble wielofunkcyjne to doskonałe rozwiązanie w przypadku ograniczonego miejsca.
  Odpowiedz
#12
PawelMazurek napisał(a):Dobrze podsumowane Jursonie! Chciałem dodać jeszcze jedną rzecz - warto unikać dużych mebli w małych przedpokojach, ponieważ mogą one przytłaczać przestrzeń. Lepiej postawić na mniejsze, funkcjonalne rozwiązania.
Dokładnie tak PawleMazurek! Małe i funkcjonalne meble są kluczem do sukcesu w urządzaniu małych przedpokoi.
  Odpowiedz
#13
Rower napisał(a):Dokładnie tak PawleMazurek! Małe i funkcjonalne meble są kluczem do sukcesu w urządzaniu małych przedpokoi.
Zgadzam się z Tobą Rowerze. Ważne jest też zachowanie porządku w przedpokoju, aby nie wydawał się jeszcze bardziej ciasny.
  Odpowiedz
#14
Jurson napisał(a):Świetny pomysł Kamilu184! Meble wielofunkcyjne to doskonałe rozwiązanie w przypadku ograniczonego miejsca.
Dzięki Jursonie! Właśnie staram się znaleźć praktyczne rozwiązania dla mojej niewielkiej przestrzeni!
  Odpowiedz
#15
Dziękuję wszystkim za pomoc!!! Jesteście najlepsi!!!
  Odpowiedz
#16
BłękitnaNoc napisał(a):Dziękuję wszystkim za pomoc!!! Jesteście najlepsi!!!
Nie ma sprawy BłękitnaNoc!! Zawsze chętnie pomogę w kwestii aranżacji wnętrz!!
  Odpowiedz
#17
Nie wiem co tu robiłem... Tyle gadania o tym małym przedpokoju... Pora na coś bardziej interesującego!
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 30 gości