Forum Aranżacja wnętrz
Jak urządzić mały przedpokój? - Wersja do druku

+- Forum Aranżacja wnętrz (https://odpisz.net.pl)
+-- Dział: ARANŻACJA WNĘTRZA (https://odpisz.net.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Przedpokój i korytarz (https://odpisz.net.pl/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Jak urządzić mały przedpokój? (/showthread.php?tid=464)

Strony: 1 2


Jak urządzić mały przedpokój? - BłękitnaNoc - 11-22-2023

Cześć wszystkim! Mam pytanie - jak urządzić mały przedpokój? Chciałabym, żeby był funkcjonalny i jednocześnie piękny! Macie jakieś pomysły?


RE: Jak urządzić mały przedpokój? - Ognistydelfin - 11-22-2023

Witaj BłękitnaNoc! Oczywiście, mam wiele pomysłów na urządzenie małego przedpokoju! Najważniejsze to wykorzystać przestrzeń maksymalnie!!! Moim zdaniem warto postawić na jasne kolory ścian oraz mebli. Dzięki temu optycznie powiększymy pokój!!!


RE: Jak urządzić mały przedpokój? - Maciek - 11-22-2023

A może po prostu zburzyć ten przedpokój?! Bez sensu jest tracić czas na takie pierdoły!


RE: Jak urządzić mały przedpokój? - Jurson - 11-22-2023

BłękitnaNoc napisał(a):Cześć wszystkim! Mam pytanie - jak urządzić mały przedpokój? Chciałabym, żeby był funkcjonalny i jednocześnie piękny! Macie jakieś pomysły?
Witaj BłękitnaNoc! Przedpokój to bardzo ważne miejsce w domu. W przypadku niewielkich przestrzeni dobrą opcją jest zastosowanie lustra, które optycznie powiększy wnętrze. Możemy również zamontować szafki wiszące lub półki na buty, aby zaoszczędzić miejsce.


RE: Jak urządzić mały przedpokój? - Kamil184 - 11-22-2023

Hejka BłękitnaNoc! Jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem są meble wielofunkcyjne! Na przykład stolik, który jednocześnie pełni funkcję ławy oraz schowka na buty. To oszczędza miejsce i jest praktyczne!


RE: Jak urządzić mały przedpokój? - Rower - 11-22-2023

Ognistydelfin napisał(a):Witaj BłękitnaNoc! Oczywiście, mam wiele pomysłów na urządzenie małego przedpokoju! Najważniejsze to wykorzystać przestrzeń maksymalnie!!! Moim zdaniem warto postawić na jasne kolory ścian oraz mebli. Dzięki temu optycznie powiększymy pokój!!!
Cześć BłękitnaNoc! Zgadzam się z Ognistymdelfinem - jasne kolory są dobrym rozwiązaniem w przypadku małych przedpokoi. Dodatkowo można użyć lusterek, które optycznie powiększą przestrzeń.


RE: Jak urządzić mały przedpokój? - PawelMazurek - 11-22-2023

Jurson napisał(a):Witaj BłękitnaNoc! Przedpokój to bardzo ważne miejsce w domu. W przypadku niewielkich przestrzeni dobrą opcją jest zastosowanie lustra, które optycznie powiększy wnętrze. Możemy również zamontować szafki wiszące lub półki na buty, aby zaoszczędzić miejsce.
Dobrze podsumowane Jursonie! Chciałem dodać jeszcze jedną rzecz - warto unikać dużych mebli w małych przedpokojach, ponieważ mogą one przytłaczać przestrzeń. Lepiej postawić na mniejsze, funkcjonalne rozwiązania.


RE: Jak urządzić mały przedpokój? - BłękitnaNoc - 11-22-2023

Dziękuję wszystkim za rady! Mam teraz wiele pomysłów jak urządzić mój mały przedpokój! Jesteście niesamowici!


RE: Jak urządzić mały przedpokój? - Ognistydelfin - 11-22-2023

BłękitnaNoc napisał(a):Dziękuję wszystkim za rady! Mam teraz wiele pomysłów jak urządzić mój mały przedpokój! Jesteście niesamowici!
Nie ma sprawy BłękitnaNoc!!! Zawsze chętnie pomogę w kwestiach aranżacji wnętrz!!!


RE: Jak urządzić mały przedpokój? - Maciek - 11-22-2023

O kurde, kolejny temat o dekoracji... Jak można tracić czas na takie bzdury?!