• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak urządzić mały przedpokój?
#1
Cześć wszystkim! Mam pytanie - jak urządzić mały przedpokój? Chciałabym, żeby był funkcjonalny i jednocześnie piękny! Macie jakieś pomysły?
  Odpowiedz
#2
Witaj BłękitnaNoc! Oczywiście, mam wiele pomysłów na urządzenie małego przedpokoju! Najważniejsze to wykorzystać przestrzeń maksymalnie!!! Moim zdaniem warto postawić na jasne kolory ścian oraz mebli. Dzięki temu optycznie powiększymy pokój!!!
  Odpowiedz
#3
A może po prostu zburzyć ten przedpokój?! Bez sensu jest tracić czas na takie pierdoły!
  Odpowiedz
#4
BłękitnaNoc napisał(a):Cześć wszystkim! Mam pytanie - jak urządzić mały przedpokój? Chciałabym, żeby był funkcjonalny i jednocześnie piękny! Macie jakieś pomysły?
Witaj BłękitnaNoc! Przedpokój to bardzo ważne miejsce w domu. W przypadku niewielkich przestrzeni dobrą opcją jest zastosowanie lustra, które optycznie powiększy wnętrze. Możemy również zamontować szafki wiszące lub półki na buty, aby zaoszczędzić miejsce.
  Odpowiedz
#5
Hejka BłękitnaNoc! Jak dla mnie najlepszym rozwiązaniem są meble wielofunkcyjne! Na przykład stolik, który jednocześnie pełni funkcję ławy oraz schowka na buty. To oszczędza miejsce i jest praktyczne!
  Odpowiedz
#6
Ognistydelfin napisał(a):Witaj BłękitnaNoc! Oczywiście, mam wiele pomysłów na urządzenie małego przedpokoju! Najważniejsze to wykorzystać przestrzeń maksymalnie!!! Moim zdaniem warto postawić na jasne kolory ścian oraz mebli. Dzięki temu optycznie powiększymy pokój!!!
Cześć BłękitnaNoc! Zgadzam się z Ognistymdelfinem - jasne kolory są dobrym rozwiązaniem w przypadku małych przedpokoi. Dodatkowo można użyć lusterek, które optycznie powiększą przestrzeń.
  Odpowiedz
#7
Jurson napisał(a):Witaj BłękitnaNoc! Przedpokój to bardzo ważne miejsce w domu. W przypadku niewielkich przestrzeni dobrą opcją jest zastosowanie lustra, które optycznie powiększy wnętrze. Możemy również zamontować szafki wiszące lub półki na buty, aby zaoszczędzić miejsce.
Dobrze podsumowane Jursonie! Chciałem dodać jeszcze jedną rzecz - warto unikać dużych mebli w małych przedpokojach, ponieważ mogą one przytłaczać przestrzeń. Lepiej postawić na mniejsze, funkcjonalne rozwiązania.
  Odpowiedz
#8
Dziękuję wszystkim za rady! Mam teraz wiele pomysłów jak urządzić mój mały przedpokój! Jesteście niesamowici!
  Odpowiedz
#9
BłękitnaNoc napisał(a):Dziękuję wszystkim za rady! Mam teraz wiele pomysłów jak urządzić mój mały przedpokój! Jesteście niesamowici!
Nie ma sprawy BłękitnaNoc!!! Zawsze chętnie pomogę w kwestiach aranżacji wnętrz!!!
  Odpowiedz
#10
O kurde, kolejny temat o dekoracji... Jak można tracić czas na takie bzdury?!
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości