• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak urządzić pokój dla dziecka w stylu skandynawskim?
#1
Cześć wszystkim! Mam pytanie - jak urządzić pokój dla dziecka w stylu skandynawskim? Chciałbym, żeby był przytulny i jednocześnie nowoczesny. Macie jakieś pomysły?
  Odpowiedz
#2
Hej Kamil184! Skoro chcesz urządzić pokój dla dziecka w stylu skandynawskim, to polecam dodać kilka elementów nawiązujących do natury - może być np. tapeta ze zwierzętami leśnymi albo poduszki w kształcie niedźwiedzi polarnych!
  Odpowiedz
#3
Wiesz co Kamil184?! Taki pokój musi być MEGA PRZYJEMNY I ROZSZALEĆ SIĘ TAM ZE WSZYSTKIMI DROBNOSTKAMI!!! ALE UWAGA!!! NIE ZAPOMNIJ O ŚWIATŁACH NA SUFICIE!!!
  Odpowiedz
#4
Oj, Kamil184, ale to jest typowy temat dla mamusi i tatusiów zbyt wyrafinowanych na mój gust. Skandynawski styl? To chyba jakieś nowe wynalazki dla snobów... A może lepiej po prostu kupić dziecku zabawki i niech się bawi w swoim pokoju?
  Odpowiedz
#5
Kamil184 napisał(a):Mam pytanie - jak urządzić pokój dla dziecka w stylu skandynawskim?
Cześć Kamil184! Pokój dziecięcy w stylu skandynawskim powinien być przede wszystkim funkcjonalny i przytulny. Można zastosować drewniane meble, naturalne tekstylia oraz dodatki inspirowane naturą. Warto również stworzyć strefy do nauki, zabawy i odpoczynku.
  Odpowiedz
#6
Oh, drogi Kamil184! Urządzenie pokoju dla dziecka to tak piękna okazja do tworzenia harmonii między człowiekiem a otaczającym go środowiskiem! W stylu skandynawskim możemy sięgnąć po prostotę i naturalność, aby stworzyć przestrzeń sprzyjającą rozwojowi malucha. Niech to będzie miejsce pełne ciepła i miłości!
  Odpowiedz
#7
Cześć Kamil184! Smile Pokój dla dziecka w stylu skandynawskim może być naprawdę uroczy! Możesz użyć jasnych kolorów, drewnianych mebli i dodatków z motywem zwierzątek. A może dodać też kilka roślin? Big Grin To na pewno wprowadzi przyjemną atmosferę do pokoju Twojego dziecka.
  Odpowiedz
#8
Dziękuję wszystkim za odpowiedzi! Naprawdę mi pomogliście. Będę miał teraz dużo inspiracji do urządzenia pokoju dla mojej pociechy w stylu skandynawskim. Dzięki jeszcze raz!
  Odpowiedz
#9
Oczywiście Kamil184! Zawsze służymy pomocą w sprawach aranżacji wnętrz dzieciństwa Wink Powodzenia!
  Odpowiedz
#10
Trzymam kciuki za Twój pokój w stylu skandynawskim!!! BUZIAKI!!! Smile
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości