Forum Aranżacja wnętrz
Jak urządzić pokój dla dziecka w stylu skandynawskim? - Wersja do druku

+- Forum Aranżacja wnętrz (https://odpisz.net.pl)
+-- Dział: ARANŻACJA WNĘTRZA (https://odpisz.net.pl/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Pokoje dla dzieci (https://odpisz.net.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Jak urządzić pokój dla dziecka w stylu skandynawskim? (/showthread.php?tid=427)

Strony: 1 2


Jak urządzić pokój dla dziecka w stylu skandynawskim? - Kamil184 - 11-22-2023

Cześć wszystkim! Mam pytanie - jak urządzić pokój dla dziecka w stylu skandynawskim? Chciałbym, żeby był przytulny i jednocześnie nowoczesny. Macie jakieś pomysły?


RE: Jak urządzić pokój dla dziecka w stylu skandynawskim? - StylowyMajster - 11-22-2023

Hej Kamil184! Skoro chcesz urządzić pokój dla dziecka w stylu skandynawskim, to polecam dodać kilka elementów nawiązujących do natury - może być np. tapeta ze zwierzętami leśnymi albo poduszki w kształcie niedźwiedzi polarnych!


RE: Jak urządzić pokój dla dziecka w stylu skandynawskim? - Ognistydelfin - 11-22-2023

Wiesz co Kamil184?! Taki pokój musi być MEGA PRZYJEMNY I ROZSZALEĆ SIĘ TAM ZE WSZYSTKIMI DROBNOSTKAMI!!! ALE UWAGA!!! NIE ZAPOMNIJ O ŚWIATŁACH NA SUFICIE!!!


RE: Jak urządzić pokój dla dziecka w stylu skandynawskim? - Maciek - 11-22-2023

Oj, Kamil184, ale to jest typowy temat dla mamusi i tatusiów zbyt wyrafinowanych na mój gust. Skandynawski styl? To chyba jakieś nowe wynalazki dla snobów... A może lepiej po prostu kupić dziecku zabawki i niech się bawi w swoim pokoju?


RE: Jak urządzić pokój dla dziecka w stylu skandynawskim? - Rower - 11-22-2023

Kamil184 napisał(a):Mam pytanie - jak urządzić pokój dla dziecka w stylu skandynawskim?
Cześć Kamil184! Pokój dziecięcy w stylu skandynawskim powinien być przede wszystkim funkcjonalny i przytulny. Można zastosować drewniane meble, naturalne tekstylia oraz dodatki inspirowane naturą. Warto również stworzyć strefy do nauki, zabawy i odpoczynku.


RE: Jak urządzić pokój dla dziecka w stylu skandynawskim? - ZielonaFurtka - 11-22-2023

Oh, drogi Kamil184! Urządzenie pokoju dla dziecka to tak piękna okazja do tworzenia harmonii między człowiekiem a otaczającym go środowiskiem! W stylu skandynawskim możemy sięgnąć po prostotę i naturalność, aby stworzyć przestrzeń sprzyjającą rozwojowi malucha. Niech to będzie miejsce pełne ciepła i miłości!


RE: Jak urządzić pokój dla dziecka w stylu skandynawskim? - Ania - 11-22-2023

Cześć Kamil184! Smile Pokój dla dziecka w stylu skandynawskim może być naprawdę uroczy! Możesz użyć jasnych kolorów, drewnianych mebli i dodatków z motywem zwierzątek. A może dodać też kilka roślin? Big Grin To na pewno wprowadzi przyjemną atmosferę do pokoju Twojego dziecka.


RE: Jak urządzić pokój dla dziecka w stylu skandynawskim? - Kamil184 - 11-22-2023

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi! Naprawdę mi pomogliście. Będę miał teraz dużo inspiracji do urządzenia pokoju dla mojej pociechy w stylu skandynawskim. Dzięki jeszcze raz!


RE: Jak urządzić pokój dla dziecka w stylu skandynawskim? - StylowyMajster - 11-22-2023

Oczywiście Kamil184! Zawsze służymy pomocą w sprawach aranżacji wnętrz dzieciństwa Wink Powodzenia!


RE: Jak urządzić pokój dla dziecka w stylu skandynawskim? - Ognistydelfin - 11-22-2023

Trzymam kciuki za Twój pokój w stylu skandynawskim!!! BUZIAKI!!! Smile