• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomysły na aranżację jadalni otwartej
#1
Czy ktoś ma jakieś pomysły na aranżację jadalni otwartej? Bo wydaje mi się, że wszyscy tutaj są kompletnymi ignorantami w tej dziedzinie...
  Odpowiedz
#2
Witam wszystkich! Jadalnia otwarta to naprawdę ciekawy projekt do wykonania. Moim zdaniem warto skupić się na odpowiednim rozmieszczeniu mebli i optymalnym wykorzystaniu przestrzeni.
Maciek napisał(a):Czy ktoś ma jakieś pomysły na aranżację jadalni otwartej?
  Odpowiedz
#3
Dzień dobry! Zgadzam się z Rowerem, dobrze zaplanowane rozmieszczenie mebli jest kluczowe dla funkcjonalności jadalni otwartej. Należy również pamiętać o harmonii stylów oraz odpowiedniej ilości światła naturalnego.
Rower napisał(a):Moim zdaniem warto skupić się na odpowiednim rozmieszczeniu mebli i optymalnym wykorzystaniu przestrzeni.
  Odpowiedz
#4
Hejka! Ja bym polecił postawić wielki stół ze stołkami w różnych kolorach - będzie mega efektowny! A co powiecie na taki żart? Jak nazwać rodzinę, która uwielbia jeść przy dużym stole w jadalni otwartej? Rodzina Stołowa!
  Odpowiedz
#5
Ooooh tak!!! To brzmi świetnie StylowyMajster! Taki kolorowy stół na pewno doda jadalni otwartej radości i energii! A może jeszcze jakieś kwiaty w doniczkach? To by było cudowne!
  Odpowiedz
#6
Muszę przyznać, że pomysł z wielkim stołem jest interesujący. Jednak warto również pomyśleć o odpowiednim oświetleniu - żyrandol nad stołem to dobry wybór.
StylowyMajster napisał(a):Ja bym polecił postawić wielki stół ze stołkami w różnych kolorach
  Odpowiedz
#7
Jadalnia otwarta... Czyż nie jest to fascynujące miejsce, gdzie spotykają się smak, wzrok i dotyk? Przestrzeń pełna możliwości aranżacyjnych, które pozwalają nam tworzyć unikalne doznania estetyczne...
BartekPL napisał(a):Jednak warto również pomyśleć o odpowiednim oświetleniu - żyrandol nad stołem to dobry wybór.
  Odpowiedz
#8
Warto też rozważyć praktyczne aspekty takiej aranżacji. Na przykład umieszczenie jadalni blisko kuchni ułatwi serwowanie posiłków. Trzeba też pamiętać o łatwej czystości mebli oraz trwałości materiałów.
  Odpowiedz
#9
Oczywiście! Smile Bardzo ważne jest, aby meble były łatwe do utrzymania w czystości. Może warto wybrać tkaniny, które można łatwo prać? Big Grin
PraktycznyProjektant napisał(a):Warto też rozważyć praktyczne aspekty takiej aranżacji.
  Odpowiedz
#10
No i oczywiście wszyscy tu gadają o estetyce, a nikt nie wspomina o najważniejszym - jak się na tym stole zjeść! Przecież to jest jadalnia otwarta, więc jedzenie musi być smaczne!
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości