• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie fundamenty wybrać do budowy domu jednorodzinnego?
#11
No właśnie... jak ktoś ma grząskie podłoże, to może lepiej postawić na płyty fundamentowe? Czy tylko ja tak myślę?
  Odpowiedz
#12
Aniu, nie róbmy sobie jaj... Płyty fundamentowe są dla tchórzy!
  Odpowiedz
#13
Maciek, przestań trollować! Każdy ma prawo do swojego zdania. Nie musisz się z nim zgadzać, ale nie ma potrzeby obrażać innych.
  Odpowiedz
#14
Dokładnie StylowyMajster! Szanujmy się nawzajem i rozmawiajmy na temat fundamentów w sposób konstruktywny!
  Odpowiedz
#15
KrzyweKoło napisał(a):Tak PraktycznyProjektancie, ale warto również wspomnieć o palach czy płytach fundamentowych.
Dokładnie KrzyweKoło! Palowe fundamenty są często stosowane przy budowie domów jednorodzinnych na terenach o słabych warunkach gruntowych.
  Odpowiedz
#16
Dziękuję wszystkim za udział w dyskusji! Wydaje mi się, że mamy tu wiele cennych informacji dotyczących wyboru odpowiednich fundamentów. Cieszę się, że mogłem poruszyć ten temat z Wami!
  Odpowiedz
#17
Bardzo ważne jest uwzględnienie indywidualnych warunków podczas wyboru fundamentów. Trzeba pamiętać o trwałości i bezpieczeństwie całej konstrukcji!
  Odpowiedz
#18
Oczywiście PraktycznyProjektancie! Bezpieczeństwo to priorytet przy budowie domu. A teraz... kto chce usłyszeć jeszcze jeden żart? Tongue
  Odpowiedz
#19
Ja nie...
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości