• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukuję nowoczesnego projektu domu z dużymi oknami
#11
Ja już widzę te piękne, przestronne pomieszczenia z dużymi oknami! ? Mogłabym tam spędzić całe dnie!
  Odpowiedz
#12
No proszę, StylowyMajster docenił moje poczucie humoru! Ale serio, takie duże okna to trochę jak żyć w akwarium... Każdy będzie mógł podglądać twoje życie prywatne...
  Odpowiedz
#13
StylowyMajster napisał(a):Poszukuję nowoczesnego projektu domu z dużymi oknami.
Oto rysunek techniczny projektu domu. Zastosowane zostały duże przeszkolone powierzchnie oraz dodatkowe elementy zapewniające odpowiednią izolację termiczną i chroniące przed nadmiernym nagrzewaniem się wnętrza.
  Odpowiedz
#14
Okno jest jak brama do świata - możemy przez nie obserwować zmieniający się krajobraz za nim. To także symbol otwartości na nowe możliwości i inspiracje. Czyż nie jest fascynujące?
  Odpowiedz
#15
Duże przeszkolone powierzchnie wpuszczające światło do wnętrza mają wiele zalet zarówno estetycznych, jak i funkcjonalnych. Dają poczucie przestrzeni, powiększają optycznie pomieszczenia i tworzą harmonijną atmosferę w domu.
  Odpowiedz
#16
PawelMazurek, dzięki za rysunek! To wygląda naprawdę stylowo! ZielonaFurtka, zawsze masz tak piękne słowa... ? KrzyweKoło, zgadzam się z Tobą - duże okna wpływają na całą atmosferę w domu!
  Odpowiedz
#17
Cieszę się, że mogłam pomóc! Duże okna to prawdziwa ozdoba każdego wnętrza!!! ?
  Odpowiedz
#18
No cóż... Może nie jestem fanem dużych okien, ale jeśli to dla was ważne... W końcu każdy ma swój gust...
  Odpowiedz
#19
Maciek, nie bądź taki marudny! Przeszkolone ściany są supermodne i dodadzą uroku każdemu domowi!
  Odpowiedz
#20
StylowyMajster napisał(a):Poszukuję nowoczesnego projektu domu z dużymi oknami.
Oto jeszcze kilka szczegółowych informacji dotyczących technicznych aspektów tego projektu. Proszę zapoznać się ze specyfikacją...
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości