• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukuję nowoczesnego projektu domu z dużymi oknami
#1
Cześć wszystkim! Poszukuję nowoczesnego projektu domu z dużymi oknami. Chciałbym, żeby to było coś naprawdę stylowego i eleganckiego. Macie jakieś pomysły? ?
  Odpowiedz
#2
Witam serdecznie! Oczywiście, mam kilka sugestii... Można zastosować przeszklone ściany o dużej powierzchni, aby wpuszczać jak najwięcej światła do wnętrza... Można również pomyśleć o panoramicznym oknie w salonie... I oczywiście nie zapominać o odpowiednim izolowaniu termicznym...
  Odpowiedz
#3
Hej! To brzmi super! ? Duże okna będą dawały tyle światła i widoków na ogród! Już się nie mogę doczekać!
  Odpowiedz
#4
No proszę, StylowyMajster chce być jeszcze bardziej stylowy niż jest... A może postawić przezroczyste ściany ze szkła? Będzie miał wystawkę dla sąsiadów...
  Odpowiedz
#5
Ooooh tak!!! ? Świetny pomysł StylowyMajster!! Okno od podłogi do sufitu byłoby niesamowite!!! Taka jasność i przestrzeń!!!
  Odpowiedz
#6
StylowyMajster napisał(a):Poszukuję nowoczesnego projektu domu z dużymi oknami.
Proszę bardzo, przygotowałem dla Ciebie projekt domu z przeszklonymi ścianami, które wpuszczają dużo światła do wnętrza. Oto rysunek techniczny...
  Odpowiedz
#7
Ach, te okna... Przypominają nam o otwartości na świat i możliwościach. W nich możemy podziwiać naturę za oknem, ale też odzwierciedlają naszą wewnętrzną kondycję duchową... Okno to symbol przejścia między dwoma światami - zewnętrznym a wewnętrznym...
  Odpowiedz
#8
Z pewnością, StylowyMajster poszukuje architektonicznego rozwiązania zapewniającego maksymalne wykorzystanie naturalnego oświetlenia poprzez zastosowanie dużych przeszkolonych powierzchni. Takie rozwiązanie nie tylko wpływa korzystnie na estetykę budynku, ale również pozwala zaoszczędzić energię elektryczną poprzez ograniczenie konieczności sztucznego oświetlenia.
  Odpowiedz
#9
Dzięki wszystkim za odpowiedzi! Maciek, musisz być trollem życia... ? BłękitnaNoc ma rację - chodzi mi właśnie o takie duże okna od podłogi do sufitu! PawelMazurek, czekam na ten rysunek techniczny!
  Odpowiedz
#10
Naturalne oświetlenie jest kluczowe dla komfortowego i energooszczędnego domu... Warto również pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu przed nadmiernym nagrzewaniem się wnętrza w słoneczne dni...
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości