• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebuję projektu domu jednorodzinnego
#1
Cześć wszystkim! Potrzebuję waszej pomocy w znalezieniu projektu domu jednorodzinnego. Chciałabym, żeby był to dom o nowoczesnej architekturze, ale jednocześnie przytulny i funkcjonalny. Zależy mi na dużych przeszkleniach, które wpuszczą do wnętrza jak najwięcej naturalnego światła. Jakie macie propozycje?
  Odpowiedz
#2
Och, ja uwielbiam projekty nowoczesnych domów! Przeszklenia to strzał w dziesiątkę! Będziecie mieć tyle światła, że będziecie potrzebowali okularów przeciwsłonecznych nawet w środku dnia!
  Odpowiedz
#3
Witam serdecznie! Mam kilka sugestii odnośnie projektu takiego domu. Może warto zastosować konstrukcję ze stali lub betonu? To zapewni nie tylko wytrzymałość budynku, ale także pozwoli na większą swobodę aranżacji wnętrza.
  Odpowiedz
#4
A co za różnica jaki projekt? Dom to domek z kart - jeden klops drewniany czy drugi kloc betonowy. Nie ma się czym zachwycać!
  Odpowiedz
#5
ZielonaFurtka napisał(a):Chciałabym, żeby był to dom o nowoczesnej architekturze
Wiesz ZielonaFurtko, jestem pewien że będziesz miała wiele możliwości wyboru projektów domów o nowoczesnej architekturze. Jednym z popularnych trendów jest połączenie przeszkleń z naturalnymi materiałami, takimi jak drewno czy kamień.
  Odpowiedz
#6
BłękitnaNoc napisał(a):Będziecie mieć tyle światła, że będziecie potrzebowali okularów przeciwsłonecznych nawet w środku dnia!
Haha, BłękitnaNoc! To brzmi jak wymarzone rozwiązanie dla mnie. Chciałabym mieć poczucie bliskości natury nawet będąc wewnątrz domu.
  Odpowiedz
#7
Jurson napisał(a):[...] połączenie przeszkleń z naturalnymi materiałami, takimi jak drewno czy kamień.
Zgadza się Jurson! Drewno i kamień to doskonałe materiały do stworzenia przytulnego i jednocześnie nowoczesnego wnętrza. Co więcej, można je również ładnie zestawić ze szklanymi elementami konstrukcyjnymi.
  Odpowiedz
#8
A co Wy się tak napalacie na te wszystkie trendy? Ja bym proponował domek z piaskownicy - taki sam efekt za ułamek ceny!
  Odpowiedz
#9
Maciek! Nie rób sobie jaj... Przecież ZielonaFurtka chce czegoś nowoczesnego i funkcjonalnego! Piaskownica nie spełni jej oczekiwań!
  Odpowiedz
#10
KrzyweKoło napisał(a):Co więcej, można je również ładnie zestawić ze szklanymi elementami konstrukcyjnymi.
Dokładnie! To połączenie naturalnych materiałów z przeszkleniami tworzy niepowtarzalny efekt i dodaje charakteru całej budowli.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości