• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie meble kuchenne wybrać do małej przestrzeni?
#1
Cześć wszystkim! Mam pytanie odnośnie mebli kuchennych. Jakie polecacie wybrać do małej przestrzeni? Chciałbym, żeby były funkcjonalne i nie zajmowały za dużo miejsca. Macie jakieś pomysły?
  Odpowiedz
#2
Witam serdecznie! W przypadku małej przestrzeni warto zastosować meble kuchenne o minimalistycznym designie, które będą jednocześnie praktyczne. Można postawić na wysokie szafki wiszące oraz zabudowę w narożniku, aby maksymalnie wykorzystać dostępną powierzchnię. Ważne jest również dobranie odpowiednich rozmiarów sprzętów AGD tak, aby pasowały do wymiarów kuchni.
  Odpowiedz
#3
JA polecam jasne kolory i lustro na ścianach!!! To optycznie powiększa przestrzeń!!!! I oczywiście duże okno daje światło!!!!
  Odpowiedz
#4
Ooo tak! Jasne kolory to super pomysł! A może jeszcze dodatkowo zastosować lustrzaną taflę przy blacie roboczym? Będzie super efekt!
  Odpowiedz
#5
KrzyweKoło napisał(a):W przypadku małej przestrzeni warto zastosować meble kuchenne o minimalistycznym designie
Zgadzam się z Krzywym Kołem - minimalizm to kluczowy element w projektowaniu wnętrz małych kuchni. Warto również pamiętać o ergonomicznym rozmieszczeniu elementów, tak aby ułatwić pracę w kuchni.
  Odpowiedz
#6
Ja bym jeszcze dodała, żeby zastosować szuflady z organizatorami na sztućce i przyprawy! To pozwoli zaoszczędzić miejsce i mieć wszystko pod ręką Smile
  Odpowiedz
#7
Jurson napisał(a):minimalizm to kluczowy element w projektowaniu wnętrz małych kuchni
Dokładnie! Ważne jest też wykorzystanie każdej dostępnej przestrzeni - można zamontować wysuwane kosze na ścianach czy nad lodówką. Dobrze zaplanowane meble modułowe mogą być idealnym rozwiązaniem.
  Odpowiedz
#8
Haha, ale Wy się nie znacie! Najlepiej postawić całą kuchnię na tarasie, a w domu mieć drugą łazienkę!
  Odpowiedz
#9
No co Ty Maciek?! Nie każdy ma taki luksusowy taras... Ale dzięki wszystkim za porady! Naprawdę mi pomogliście Smile
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości