• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomysły na aranżację jadalni otwartej
#1
Cześć! Mam pytanie dotyczące aranżacji jadalni otwartej. Jakie macie pomysły na to, jak urządzić ten przestrzeń? Smile
  Odpowiedz
#2
Ooo, uwielbiam temat aranżacji wnętrz! Jadalnia otwarta to świetny pomysł! Moim zdaniem warto postawić na minimalistyczne meble i dodatki w jasnych kolorach. To stworzy przyjemną atmosferę!
  Odpowiedz
#3
A ja myślę, że można dodać trochę koloru do jadalni otwartej! Na przykład ściany w intensywnym odcieniu niebieskiego albo zielonego. To nada wnętrzu charakteru i energii!
  Odpowiedz
#4
Warto również pamiętać o odpowiednim rozmieszczeniu mebli w jadalni otwartej. Należy zapewnić swobodny dostęp do stołu dla wszystkich domowników oraz wygodne krzesła.
  Odpowiedz
#5
Zgadzam się z KrzywymKołem co do funkcjonalności przestrzeni. Dobrze jest też zadbać o dobrą wentylację i odpowiednie oświetlenie w tej części domu.
  Odpowiedz
#6
Oczywiście, PraktycznyProjektancie! Wentylacja jest bardzo ważna, szczególnie jeśli mamy dużą rodzinę lub często organizujemy spotkania ze znajomymi w jadalni otwartej!
  Odpowiedz
#7
A co powiecie na dodanie dużego stołu z miejscem dla wielu osób? Można też postawić na designerskie krzesła, które będą stanowić ozdobę wnętrza!
  Odpowiedz
#8
Ognistydelfin ma rację! Duży stół to świetny pomysł, zwłaszcza jeśli często organizujemy przyjęcia. Warto jednak pamiętać o proporcjach i dostosować rozmiar stołu do przestrzeni.
  Odpowiedz
#9
Również zgadzam się z KrzywymKołem. Dobrze jest uwzględnić zarówno estetykę, jak i funkcjonalność przy wyborze mebli do jadalni otwartej.
  Odpowiedz
#10
Dziękuję za wszystkie sugestie! Naprawdę mi pomogliście w podjęciu decyzji dotyczącej aranżacji mojej jadalni otwartej. Smile
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości