• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak urządzić mały przedpokój?
#1
Cześć wszystkim! Mam pytanie odnośnie urządzenia małego przedpokoju. Jakie macie pomysły na optymalne wykorzystanie przestrzeni? Chciałbym uniknąć nadmiaru mebli, ale jednocześnie mieć miejsce na przechowywanie rzeczy.
  Odpowiedz
#2
No wreszcie jakiś normalny temat! Przecież to oczywiste, że trzeba zrobić szafę wnękową i zamknąć tam całe gówna, które się nie mieszczą w reszcie domu. Co za głupoty zadajesz takie pytania?
  Odpowiedz
#3
Oj Maciek, nie bądź taki złośliwy... Moim zdaniem warto postawić na funkcjonalność i minimalizm. Można np. zamontować wysuwane półki pod schodami lub wykorzystać ściany do zawieszenia haczyków czy półek.
  Odpowiedz
#4
Dzięki Ania za sugestie! Właśnie o takich rozwiązaniach myślałem. Wydaje mi się, że dobrze zaplanowane wnęki i schowki mogą naprawdę pomóc w utrzymaniu porządku.
  Odpowiedz
#5
Haha, no pewnie żeby było jak najmniej miejsca do zagospodarowania dla twoich drobiazgów! Ja bym tam zrobił pokój dla gości, a nie jakieś szafy.
  Odpowiedz
#6
Maciek, rozumiem twoje zdanie, ale trzeba też pamiętać o tym, że przedpokój to przestrzeń przejściowa. Jeśli będzie tam za dużo mebli czy innych elementów wystroju, może sprawiać wrażenie zatłoczonego i mało przyjemnego miejsca.
  Odpowiedz
#7
Masz rację PraktycznyProjektancie! W końcu to tylko przedpokój, nie salon czy sypialnia. Ważne jest utrzymanie równowagi między funkcjonalnością a estetyką.
  Odpowiedz
#8
A co mnie obchodzi ta równowaga? Ja bym tam postawił bilardowy stół albo jacuzzi! Przedpokoje są nudne!
  Odpowiedz
#9
Maciek, rozumiem twoją potrzebę oryginalności i odważnych pomysłów. Jednak warto pamiętać o tym, żeby projektować wnętrza tak aby były praktyczne i funkcjonalne przez długie lata.
  Odpowiedz
#10
Dokładnie! Nie chcemy przecież po kilku miesiącach żałować swoich decyzji dotyczących aranżacji przedpokoju. Musimy myśleć o przyszłości i wybierać rozwiązania, które będą nam służyły przez wiele lat.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości