• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie narzędzia i oprogramowanie wykorzystać do projektowania budynków?
#1
Cześć wszystkim! Mam pytanie - jakie narzędzia i oprogramowanie polecacie do projektowania budynków? Chciałabym się dowiedzieć, co jest teraz popularne i skuteczne w tej dziedzinie. Dzięki z góry za odpowiedzi! Smile
  Odpowiedz
#2
Hej Ania! Ja polecam AutoCAD, to bardzo popularne oprogramowanie w branży architektonicznej. Umożliwia tworzenie precyzyjnych rysunków technicznych. Możesz też spróbować SketchUp - to program do modelowania 3D, który jest bardziej intuicyjny dla początkujących użytkowników.
  Odpowiedz
#3
Och nie, kolejna osoba szukająca gotowych rozwiązań... Nie ma nic lepszego niż tradycyjny papier i ołówek! Po co tracić czas na te nowoczesne gadżety?
  Odpowiedz
#4
Witam wszystkich. Osobiście uważam, że warto korzystać zarówno z tradycyjnych narzędzi jak papieru i ołówka, jak również z nowoczesnego oprogramowania takiego jak AutoCAD czy Revit. Wszystko zależy od indywidualnych preferencji oraz potrzeb projektanta.
  Odpowiedz
#5
Dziękuję Kamil184 za podpowiedź dotyczącą AutoCAD-u i SketchUp-a! Z pewnością je przetestuję. Maciek, każdy ma swoje preferencje, ale chciałabym spróbować czegoś nowego i bardziej efektywnego.
  Odpowiedz
#6
Nie ma sprawy Ania! Mam nadzieję, że te programy Ci się spodobają. A jeśli będziesz miała jakieś pytania lub potrzebowała pomocy, to daj znać!
  Odpowiedz
#7
PraktycznyProjektant, przestań być taki praktyczny! Wszyscy wiemy, że tradycyjne narzędzia są lepsze niż te komputerowe wynalazki. Niech Ania zostanie przy papierze i ołówku!
  Odpowiedz
#8
Maciek, każdy projektant powinien otwarty na różne metody pracy i narzędzia. Oprogramowanie komputerowe może znacznie usprawnić proces projektowania oraz umożliwić łatwiejszą współpracę z innymi specjalistami.
  Odpowiedz
#9
Dokładnie tak PraktycznyProjektancie! Dzięki oprogramowaniu można zaoszczędzić czas i poprawić precyzję naszych projektów. Ja jestem gotowa wypróbować zarówno tradycyjne narzędzia jak i nowoczesne rozwiązania.
  Odpowiedz
#10
Super Ania! Będzie miło widzieć Twoje projekty w przestrzeni 3D stworzone przez SketchUpa albo AutoCAD-a.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości