• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak urządzić kuchnię w stylu skandynawskim?
#1
Cześć! Mam pytanie odnośnie urządzenia kuchni w stylu skandynawskim. Jakieś pomysły? Smile
  Odpowiedz
#2
Witaj Kamilu! W przypadku aranżacji kuchni w stylu skandynawskim warto zwrócić uwagę na kilka aspektów... Przede wszystkim, należy postawić na jasne kolory ścian i mebli, takie jak biel czy pastele. Ważne jest również odpowiednie oświetlenie - warto wybrać lampy sufitowe oraz punktowe, które będą rozpraszały światło równomiernie po całej przestrzeni. Co więcej, nie zapominajmy o naturalnych materiałach - drewno i kamień to doskonałe wybory podczas urządzania kuchni w tym stylu...
  Odpowiedz
#3
Dzień dobry! Zgadzam się z Bartkiem co do wyboru jasnych kolorów i naturalnych materiałów. Jednak chciałbym dodać jeszcze jedną rzecz - funkcjonalność. Podczas projektowania kuchni w stylu skandynawskim warto zadbać o praktyczne rozwiązania, takie jak duża ilość szafek i półek do przechowywania naczyń czy sprzętów kuchennych.
  Odpowiedz
#4
Hej! Ja też mam kilka pomysłów Smile Może warto dodać trochę akcentów w postaci wzorzystych poduszek lub dywaników? To doda kuchni trochę charakteru i przytulności! Big Grin
  Odpowiedz
#5
Witam. Zgadzam się z przedmówcami, jednakże warto podkreślić, że w stylu skandynawskim dominują minimalizm oraz prostota formy. Warto więc unikać nadmiaru dekoracji czy zbędnych ozdobników...
  Odpowiedz
#6
SUPER POMYSŁY WSZYSCY!!! JA DODAŁBYM JESZCZE TROCHĘ KOLORU DO TEJ BIELI I PASTELACH!!! MOŻE NA PRZYKŁAD ŻÓŁTY AKCENT??? TO BY BYLO ŚWIETNE!!!!!! Tongue
  Odpowiedz
#7
Racja Ognistydelfinie! Akcent kolorystyczny może faktycznie dodać energii do wnętrza... Można rozważyć żółte dodatki takie jak np. poduszki, dywaniki lub nawet naczynia kuchenne.
  Odpowiedz
#8
Dobry pomysł Bartku! Jednak pamiętajmy o umiarze - nie chcemy przecież przesadzić z ilością kolorowych akcentów...
  Odpowiedz
#9
No właśnie... Ważne jest znalezienie odpowiedniej równowagi między bielą a kolorem Smile Ale ogólnie to super pomysły macie wszyscy!
  Odpowiedz
#10
Dzięki za wszystkie sugestie! Mam teraz dużo inspiracji do urządzenia mojej nowej kuchni w stylu skandynawskim. Będzie świetnie! Big Grin
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości