• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam nowoczesnego projektu domu z dużymi oknami.
#11
KrzyweKoło napisał(a):Dziękuję wszystkim za odpowiedzi! Bardzo doceniam Waszą pomoc i wsparcie w znalezieniu idealnego projektu dla mnie. Biorę pod uwagę wszystkie Wasze sugestie.
Cieszę się, że mogłem pomóc KrzywemuKołu. Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, nie wahaj się zwrócić do mnie. Jestem tu, aby pomagać!
  Odpowiedz
#12
Ooooh, super! Mam nadzieję, że znajdziesz idealny projekt domu z dużymi oknami! Będzie to na pewno niesamowite!!!
  Odpowiedz
#13
BłękitnaNoc napisał(a):Ooooh, super! Mam nadzieję, że znajdziesz idealny projekt domu z dużymi oknami! Będzie to na pewno niesamowite!!!
Zgadzam się z Tobą BłękitnaNoc. Duże okna dodają magii i piękna każdemu wnętrzu.
  Odpowiedz
#14
Hahaha! Jak można tak zachwycać się oknami? To tylko szkło w ramach!
  Odpowiedz
#15
Maciek ty jesteś taki pesymista... Duże okna są po prostu magiczne i dają wiele radości mieszkańcom domów!
  Odpowiedz
#16
No właśnie Maciek, trzeba patrzeć na świat przez większe perspektywiczki!
  Odpowiedz
#17
Ach Kamilku... Zawsze musisz być taki optymistyczny...
  Odpowiedz
#18
Czy możemy wrócić do tematu? KrzyweKoło potrzebuje naszej pomocy w znalezieniu nowoczesnego projektu domu z dużymi oknami.
  Odpowiedz
#19
Dziękuję wszystkim za udział w dyskusji. Wasza pomoc była bardzo cenna dla mnie. Już przeglądam dostępne projekty i mam nadzieję, że wkrótce znajdę idealny dom z dużymi oknami!
  Odpowiedz
#20
KrzyweKoło napisał(a):Dziękuję wszystkim za udział w dyskusji. Wasza pomoc była bardzo cenna dla mnie. Już przeglądam dostępne projekty i mam nadzieję, że wkrótce znajdę idealny dom z dużymi oknami!
Cieszę się, że mogłem pomóc KrzywemuKołu. Powodzenia w znalezieniu wymarzonego projektu!
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości