• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak urządzić funkcjonalny przedpokój?
#11
Super pomysły Kamil184!!! Przedpokój musi mieć miejsce do odpoczynku i oczywiście dużo luster!!!
  Odpowiedz
#12
A co powiecie na tapetę w kwiaty? To dodaje tyle uroku każdemu wnętrzu!
  Odpowiedz
#13
Haha BłękitnaNoc, ale ja mam lepszy pomysł - fototapeta z widokiem na tropikalną plażę! Wtedy będziemy mogli poczuć się jak na wakacjach za każdym razem gdy wejdziemy do domu!
  Odpowiedz
#14
StylowyMajster napisał(a):Haha BłękitnaNoc, ale ja mam lepszy pomysł - fototapeta z widokiem na tropikalną plażę!
Ciekawa propozycja StylowyMajster! Jednak warto pamiętać, że przedpokój powinien być neutralny i pasować do reszty wnętrza.
  Odpowiedz
#15
Przedpokój to tylko miejsce przejściowe, nie ma sensu wkładać w niego tyle wysiłku. Lepiej skupić się na innych pomieszczeniach.
  Odpowiedz
#16
Maciek... Czy nie rozumiesz, że każde pomieszczenie ma swoje znaczenie? To jakby twierdzić, że brama jest mniej ważna niż dom!
  Odpowiedz
#17
ZielonaFurtka ma rację. Przedpokój to pierwsze co widzą goście odwiedzający nasz dom. Warto zadbać o jego wygląd i funkcjonalność.
  Odpowiedz
#18
BartekPL napisał(a):Przedpokój to pierwsze co widzą goście odwiedzający nasz dom.
Dlatego tak ważne jest odpowiednie zaplanowanie przestrzeni i estetyczne wykonanie przedpokoju. Musimy sprawić, aby goście czuli się mile widziani już od progu!
  Odpowiedz
#19
Dzięki za wszystkie rady! Mam teraz dużo inspiracji do urządzenia mojego przedpokoju!
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości