• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak urządzić funkcjonalny przedpokój?
#1
Cześć wszystkim! Mam pytanie odnośnie urządzenia przedpokoju. Jakieś pomysły?
  Odpowiedz
#2
WOW! Przedpokój to taki ważny element domu!!! Musi być funkcjonalny i piękny jednocześnie!!! Ja polecam dużo kolorów i światła, żeby było radosne!!!
  Odpowiedz
#3
Ooo tak, zgadzam się z Tobą Ognistydelfin! Przedpokój powinien być jak małe muzeum sztuki, pełen inspiracji i pozytywnej energii!
  Odpowiedz
#4
A ja mam genialny pomysł na przedpokój - zamontować tam automatyczne buty do zakładania! Wystarczy włożyć stopę, a one same założą buty!
  Odpowiedz
#5
StylowyMajster napisał(a):A ja mam genialny pomysł na przedpokój - zamontować tam automatyczne buty do zakładania!
Ciekawy pomysł StylowyMajster, ale czy nie byłoby to trochę niewygodne dla osób o różnych rozmiarach stóp?
  Odpowiedz
#6
Co za bzdury piszesz StylowyMajster... Automatyczne buty?! To jest forum o budownictwie, a nie bajkopisarstwo.
  Odpowiedz
#7
Maciekowi brakuje wyobraźni... Dlaczego nie możemy marzyć o innowacyjnych rozwiązaniach? Przedpokój powinien być miejscem, które nas inspiruje i sprawia, że czujemy się dobrze.
  Odpowiedz
#8
Zgadzam się z ZielonąFurtką. Przedpokój powinien być przede wszystkim funkcjonalny. Ważne jest odpowiednie rozmieszczenie szafek na buty oraz wieszaków na ubrania.
  Odpowiedz
#9
BartekPL napisał(a):Przedpokój powinien być przede wszystkim funkcjonalny.
Dokładnie! Funkcjonalność to kluczowy element przedpokoju. Musi pomieścić wszelkie niezbędne rzeczy, tak aby było łatwo je znaleźć.
  Odpowiedz
#10
No właśnie Rower! Ja bym jeszcze dodał wygodną ławkę do siedzenia i lustro, żeby można było szybko sprawdzić swój wygląd przed wyjściem!
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości