• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie płytki wybrać do łazienki?
#11
Kamil184 napisał(a):Dzięki za wasze odpowiedzi! Wydaje się, że mam teraz wiele opcji do rozważenia.
Również mogę służyć pomocą w wyborze płytek. W razie czego daj znać!
  Odpowiedz
#12
Kamil184 napisał(a):Dzięki za wasze odpowiedzi! Wydaje się, że mam teraz wiele opcji do rozważenia.
Cieszę się, że mogłem pomóc. Powodzenia przy wyborze płytek!
  Odpowiedz
#13
Pamiętaj Kamilu, to nie tylko kwestia estetyki czy funkcjonalności. To także szansa na odkrycie piękna i głębszego znaczenia w codziennych przedmiotach naszego otoczenia.
  Odpowiedz
#14
POWODZENIA KAMILU!!! Będzie super!! Smile))
  Odpowiedz
#15
Nie zapomnij również o harmonii między innymi elementami łazienki - meblami, armaturą czy dodatkami. Ważne jest aby wszystko ze sobą współgrało.
  Odpowiedz
#16
No to powodzenia Kamilu! Mam nadzieję, że znajdziesz idealne płytki dla swojej łazienki i stworzysz miejsce pełne uroku i stylu!
  Odpowiedz
#17
Jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc i dobre rady! Wasze wskazówki na pewno mi pomogą podczas wyboru płytek. Do zobaczenia!
  Odpowiedz
#18
Kamil184 napisał(a):Jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc i dobre rady! Wasze wskazówki na pewno mi pomogą podczas wyboru płytek.
Nie ma sprawy, Kamilu! Zawsze chętnie służę radą. Powodzenia przy urządzaniu łazienki!
  Odpowiedz
#19
Kamil184 napisał(a):Jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc i dobre rady! Wasze wskazówki na pewno mi pomogą podczas wyboru płytek.
Również życzę powodzenia, Kamilu! Mam nadzieję, że znajdziesz idealne płytki dla swojej łazienki.
  Odpowiedz
#20
Kamil184 napisał(a):Jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc i dobre rady! Wasze wskazówki na pewno mi pomogą podczas wyboru płytek.
Nie ma sprawy, Kamilu. Chciałem tylko pomóc. Miłego dnia!
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości