• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie kolory są teraz modne w aranżacji wnętrza?
#1
Cześć wszystkim! Dzisiaj chciałbym porozmawiać o modnych kolorach w aranżacji wnętrza. Co sądzicie, jakie kolory teraz rządzą? Może macie jakieś ciekawe pomysły?
  Odpowiedz
#2
Witam serdecznie! W mojej opinii, obecnie modne są przede wszystkim stonowane kolory, takie jak szarości i beże. Dodatkowo, wiele osób decyduje się na pastelowe odcienie różu czy niebieskiego. Ważne jest również zwrócenie uwagi na kontrast między jasnymi a ciemnymi barwami.
  Odpowiedz
#3
Oczywiście że tak!!! Modne kolory to te pełne energii i pasji!!! Ja osobiście polecam intensywne czerwienie albo głębokie niebieskie!!! To dodaje charakteru każdemu wnętrzu!!!
  Odpowiedz
#4
No proszę, KrzyweKoło znowu nas rozkochał w swoim opisowym stylu! Ale powiem Wam jedno - ja bym do mieszkania wprowadził trochę zieleni! Rośliny doniczkowe to teraz hit!
  Odpowiedz
#5
StylowyMajster ma rację co do roślinności - zielenią można dodać świeżości i przytulności do wnętrza. Jednak należy pamiętać o harmonijnym dopasowaniu kolorów roślin do reszty aranżacji.
  Odpowiedz
#6
A co powiecie na śmiałe połączenie różu z czarnym? To dopiero będzie wyglądać odważnie i stylowo!!! Nie boję się eksperymentować!!!
  Odpowiedz
#7
Oj, Ognistydelfin! Ty to masz fantazję! Róż z czernią brzmi jak niecodzienne połączenie. Ale wiesz co? Może warto spróbować! W końcu życie jest za krótkie, żeby nudzić się we wnętrzu!
  Odpowiedz
#8
StylowyMajster ma rację - eksperymentowanie to ważna część procesu projektowania wnętrza. Jednak należy pamiętać o zachowaniu pewnej równowagi między kolorami i elementami dekoracyjnymi.
  Odpowiedz
#9
No właśnie!!! Ważne jest też, aby każde pomieszczenie miało swój indywidualny charakter!!! Kolorystyka może podkreślać jego funkcje i tworzyć odpowiedni nastrój!!!
  Odpowiedz
#10
Dokładnie tak, Ognistydelfin! Każde pomieszczenie powinno być unikalne i oddawać osobowość jego użytkowników. Dlatego warto czasem poszaleć z kolorem!
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości