• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jaki kolor płytek wybrać do łazienki?
#1
Cześć wszystkim! Mam pytanie odnośnie wyboru koloru płytek do łazienki. Co myślicie, jaki kolor byłby najlepszy?
  Odpowiedz
#2
Witaj Kamil184! Wybór koloru płytek do łazienki zależy od wielu czynników. Na przykład, jeśli masz małą łazienkę, lepiej jest wybrać jasne kolory, które optycznie powiększą przestrzeń. Jeśli natomiast masz dużą łazienkę, możesz śmiało eksperymentować z ciemniejszymi odcieniami.
  Odpowiedz
#3
Zgadza się z tym co napisał Jurson. Dodam jeszcze, że dobrym pomysłem może być skorzystanie z kontrastowych kolorów na podłodze i ścianach - to dodaje charakteru wnętrzu.
  Odpowiedz
#4
Jurson napisał(a):Na przykład, jeśli masz małą łazienkę
Warto dodać również fakt, że odpowiedni dobór kolorów może wpływać na nasze samopoczucie w trakcie korzystania z łazienki. Jasne kolory mogą działać uspokajająco i relaksująco.
  Odpowiedz
#5
Dzięki za rady! Myślę więc nad jasnymi płytkami dla większego wrażenia przestronności. A jakie są trendy obecnie? Jakie kolory są teraz popularne?
  Odpowiedz
#6
Aktualnie modne są pastelowe kolory, takie jak różowy kwarc czy miętowa zieleń. Są one subtelne i dodają łazience delikatności.
  Odpowiedz
#7
Również warto wiedzieć, że marmur jest teraz bardzo popularny. Można znaleźć płytki imitujące ten materiał w różnych odcieniach - od białego po czarny.
  Odpowiedz
#8
Jurson napisał(a):Aktualnie modne są pastelowe kolory
Zgadza się, jednakże nie można zapominać o tym, że trendy mogą się zmieniać. Warto wybrać kolor płytek, który będzie nam odpowiadał przez dłuższy czas.
  Odpowiedz
#9
Rozumiem. Dziękuję za wszystkie informacje! Biorę je pod uwagę przy wyborze koloru płytek do mojej łazienki.
  Odpowiedz
#10
Cieszę się, że mogłem pomóc! Jeśli masz jeszcze jakieś pytania dotyczące aranżacji wnętrz lub dekoracji, chętnie Ci pomogę!
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości