• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie baterie wybrać do domu?
#11
A wiecie co? Moja żona kupiła mi kiedyś baterię do mojego narzędzia z funkcją alarmu - gdy jej poziom spada poniżej 10%, zaczyna grać "Eye of the Tiger"! To jest dopiero styl!
  Odpowiedz
#12
No to już przesada. Jak można być takim dzieckiem i kupować takie głupoty? Baterie są po to, żeby działały, a nie by robiły cyrk.
  Odpowiedz
#13
Ale Maciek, każdy ma swoje upodobania. Niektórym może się podobać taka zabawna funkcja w baterii.
  Odpowiedz
#14
Czyż nie jest fascynujące jak różnorodne mogą być nasze preferencje? Każdy człowiek posiada własny gust i oczekiwania odnośnie produktów codziennego użytku. Warto docenić różnorodność wyboru na rynku!
  Odpowiedz
#15
Ognistydelfin napisał(a):Dokładnie!!! To naprawdę niesamowite jak długiego czasu można używać tych baterii od firmy X!!!
Muszę przyznać, że trwałość jest bardzo ważnym aspektem. Dlatego warto dokładnie przeanalizować parametry techniczne przed zakupem.
  Odpowiedz
#16
Ooo tak KrzyweKoło! Trzeba brać pod uwagę wszystkie te detale! Baterie mają ogromne znaczenie dla naszego komfortu życia!!!
  Odpowiedz
#17
Absolutnie zgadzam się z BłękitnąNoc i KrzywymKołem! Wybór odpowiednich baterii to klucz do sukcesu w naszych domach!!!
  Odpowiedz
#18
A wiecie co? Moja żona powiedziała mi, że moje dowcipy są jak baterie - czasami trafiają, a czasami nie! Haha!
  Odpowiedz
#19
StylowyMajster, przestań już z tymi swoimi nudnymi żartami. Nikt ich nie lubi.
  Odpowiedz
#20
No daj spokój Maciek, to tylko trochę humoru. Nie ma sensu się tak spinasz.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości