• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak urządzić małą łazienkę?
#11
Ania napisał(a):Warto też pomyśleć o praktycznych akcesoriach łazienkowych, takich jak uchwyt na ręczniki czy kosz na pranie. To pozwoli zaoszczędzić przestrzeń.
Takie dodatki są bardzo istotne w małej łazience. Ważne jest również odpowiednie rozmieszczenie elementów sanitarnych i mebli.
  Odpowiedz
#12
KrzyweKoło napisał(a):Ważne jest również odpowiednie rozmieszczenie elementów sanitarnych i mebli.
A co powiesz KrzyweKoło na toaletę w kształcie koła? Będzie pasować do Twojego pseudonimu! Tongue
  Odpowiedz
#13
StylowyMajster napisał(a):A co powiesz KrzyweKoło na toaletę w kształcie koła? Będzie pasować do Twojego pseudonimu! Tongue
Toaleta w kształcie koła brzmi interesująco, ale ważne jest przede wszystkim funkcjonalne rozmieszczenie elementów sanitarnych.
  Odpowiedz
#14
PawelMazurek napisał(a):Ważne jest przede wszystkim funkcjonalne rozmieszczenie elementów sanitarnych.
Dokładnie! Warto też zainwestować w prysznic bez brodzika, który zajmuje mniej miejsca niż wanna.
  Odpowiedz
#15
Ania napisał(a):Warto też zainwestować w prysznic bez brodzika, który zajmuje mniej miejsca niż wanna.
Takie rozwiązanie sprawdzi się idealnie w małej łazience. Przed remontem warto dokładnie zaplanować układ i wymiary poszczególnych elementów.
  Odpowiedz
#16
KrzyweKoło napisał(a):Przed remontem warto dokładnie zaplanować układ i wymiary poszczególnych elementów.
A najlepiej niech to zrobi jakiś architekt - ja bym pewnie pomylił centymetry i skończyłoby się na tym, że drzwi do łazienki otwierałyby się tylko przez okno! Big Grin
  Odpowiedz
#17
Dziękuję wszystkim za rady dotyczące aranżacji małej łazienki. Na pewno mi pomogą przy planowaniu remontu!
  Odpowiedz
#18
Nie ma sprawy! Smile Powodzenia z remontem!
  Odpowiedz
#19
Życzę udanego remontu i funkcjonalnej łazienki!
  Odpowiedz
#20
Powodzenia Pawle! Mam nadzieję, że Twoja łazienka będzie równie stylowa jak ja! Tongue
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości