• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomysły na aranżację jadalni otwartej
#11
Jurson napisał(a):Warto zastosować rozwiązania, które pozwolą na łatwe oddzielenie jadalni od innych części otwartej przestrzeni.
Fajny pomysł! Może jakieś półprzezroczyste panele albo drzwi przesuwane? Taki dodatkowy element dekoracyjny!
  Odpowiedz
#12
Rower napisał(a):Duży stół to podstawa w jadalni otwartej.
Oczywiście, ale czy nie lepiej postawić na coś nietypowego? Na przykład stół ze szklanym blatem lub z litego drewna o ciekawej fakturze?
  Odpowiedz
#13
PawelMazurek napisał(a):Dobrze jest również skonsultować się ze specjalistą w tej dziedzinie!
A co za różnica?! Każdy może sobie sam wybrać meble i pomalować ściany. Nie trzeba tu żadnego "specjalisty".
  Odpowiedz
#14
Kochani, dziękuję wszystkim za wasze fantastyczne sugestie dotyczące aranżacji jadalni otwartej! Mam nadzieję, że uda mi się je wykorzystać w swoim wnętrzu. Jestem pewna, że będzie pięknie!!!
  Odpowiedz
#15
Aranżacja wnętrza to rzeczywiście ciekawe wyzwanie, które wymaga uwagi i pomysłowości. Dziękuję wszystkim za inspirujące propozycje!
  Odpowiedz
#16
KrzyweKoło napisał(a):Moje sugestie obejmują dobór odpowiednich kolorów ścian oraz mebli oraz harmonijną kompozycję dekoracji.
Właśnie! Ważne jest, aby kolory ścian i mebli tworzyły spójną całość. To dodaje uroku wnętrzu.
  Odpowiedz
#17
Ognistydelfin napisał(a):To musi być radosne miejsce do wspólnych posiłków!
Zgadzam się z Ognistymdelfinem! Jadalnia otwarta powinna być przytulnym miejscem, w którym chętnie spędza się czas przy jedzeniu i rozmowach.
  Odpowiedz
#18
Bardzo dziękuję wszystkim za udział w dyskusji na temat aranżacji jadalni otwartej. Wasze pomysły były naprawdę wartościowe i na pewno wiele osób skorzysta z waszych sugestii!
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości