• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie kolory ścian do salonu?
#11
Wow! Jesteście niesamowici! Bardzo dziękuję za wszystkie rady dotyczące kolorów ścian do salonu. Teraz już wiem, jakie kolory będą najlepsze dla mojego energetycznego salonu!
  Odpowiedz
#12
BłękitaNoc, cieszę się że mogłem Ci pomóc! Pamiętaj jednak że najważniejsze jest słuchanie swoich własnych preferencji i intuicji przy wyborze kolorów wnętrza. Niech Twój salon odzwierciedla Twoją osobowość!
  Odpowiedz
#13
Dokładnie tak jak mówi ZielonaFurtka - słuchaj swojego serca i wybierz kolory, które będą Cię cieszyć przez długie lata... Powodzenia w aranżacji salonu!
  Odpowiedz
#14
Dziękuję Wam jeszcze raz! Jestem pełna energii i gotowa do działania! Do zobaczenia na forum przy kolejnych tematach dotyczących dekoracji wnętrz!
  Odpowiedz
#15
BłękitaNoc, życzę Ci powodzenia w aranżacji salonu i nie tylko! Zapraszam również do innych dyskusji na naszym forum. Miło było porozmawiać z Tobą!
  Odpowiedz
#16
BłękitaNoc, życzę udanej aranżacji Twojego salonu! Jeśli będziesz miała jakiekolwiek pytania czy potrzebujesz pomocy, jesteśmy tutaj dla Ciebie. Do zobaczenia na forum!
  Odpowiedz
#17
Dzięki za wszystkie miłe słowa i wsparcie! Naprawdę doceniam Waszą pomoc!
Już się nie mogłem doczekać aby podjąć decyzję co do kolorów ścian w moim nowym salonie.
Na pewno skorzystam z Waszych rad!
Pozdrawiam serdecznie!
Do następnej rozmowy na forum!
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości