• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak urządzić idealne biuro w domu?
#1
Cześć! Mam pytanie do was wszystkich. Jak urządzić idealne biuro w domu? Potrzebuję miejsca, gdzie będę mógł skupić się na pracy, ale też chciałbym, żeby było przytulnie i inspirująco. Macie jakieś pomysły?
  Odpowiedz
#2
Hej Kamil! Ja mam swoje biuro w domu i mogę podzielić się kilkoma poradami Smile Najważniejsze to mieć wygodne krzesło i dobrze oświetlone miejsce do pracy. Może warto też dodać trochę roślin - dodają one energii i poprawiają samopoczucie Smile
  Odpowiedz
#3
Witajcie! Faktycznie Ania ma rację co do wygody i oświetlenia. Dodatkowo polecam zastosować odpowiednią kolorystykę - kolory stonowane sprzyjają koncentracji, a jasne ściany optycznie powiększają przestrzeń.
  Odpowiedz
#4
SUPER POMYSŁY!!! Ale wiecie co jeszcze można zrobić?! Zainstalować regały na książki lub ozdobne półki na przedmioty dekoracyjne!!! Będzie mega stylowo!
  Odpowiedz
#5
Serio? Regały na książki? To nie jest żadna nowość... A poza tym, komu to potrzebne? Po prostu kup sobie normalny biurko i szafkę na dokumenty, tyle wystarczy.
  Odpowiedz
#6
Nie każdemu musi odpowiadać taki minimalistyczny styl, Maciek. Każdy ma swoje preferencje i to dobrze, że możemy dzielić się różnymi pomysłami.
  Odpowiedz
#7
Maciek napisał(a):To nie jest żadna nowość... A poza tym, komu to potrzebne?
Maciek, regały na książki czy ozdobne półki mogą być ciekawym elementem dekoracyjnym w biurze. Mogą też służyć do przechowywania dokumentów lub innych przedmiotów.
  Odpowiedz
#8
Dzięki za rady! Naprawdę doceniam waszą pomoc. Myślę, że zastosuję kilka z tych pomysłów i stworzę sobie idealne biuro w domu!
  Odpowiedz
#9
No problemo!!! Zawsze chętnie pomagam! Powodzenia przy urządzaniu biura!
  Odpowiedz
#10
Trzymam kciuki Kamil! Mam nadzieję, że uda ci się stworzyć piękne i funkcjonalne miejsce do pracy Smile
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości