• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak urządzić pokój dla dziecka w stylu skandynawskim?
#1
Czy wy naprawdę nie macie nic lepszego do roboty niż zakładanie takich głupich tematów? Kto się tym w ogóle interesuje?!
  Odpowiedz
#2
Ależ Maciek, to jest świetny temat! Ja uwielbiam dekorować pokoje dziecięce!!! Styl skandynawski jest taki uroczy i przytulny!!!
  Odpowiedz
#3
Ognistydelfin napisał(a):Styl skandynawski jest taki uroczy i przytulny!!!
Zgadzam się z Tobą, Ognistydelfin. Styl skandynawski charakteryzuje się minimalistycznym designem, jasnymi kolorami oraz naturalnymi materiałami. Może być doskonałą opcją dla pokoju dziecięcego.
  Odpowiedz
#4
No proszę, Pawełku Mądralo! Wydaje mi się, że te wszystkie trendy są tylko po to, żeby ludzie mogli sobie wydać więcej pieniędzy na meble!
  Odpowiedz
#5
Nieprawda! Wcale nie trzeba dużo wydawać na meble w stylu skandynawskim. Można znaleźć wiele przystępnych cenowo rozwiązań!
  Odpowiedz
#6
Maciek napisał(a):Wygląda na to, że masz negatywne podejście do nowych trendów.
Każdy ma prawo do swojego zdania, ale warto być otwartym na nowe pomysły. Styl skandynawski może stworzyć przyjemną i funkcjonalną przestrzeń dla dziecka.
  Odpowiedz
#7
No tak, oczywiście! Przecież każdy rodzic ma czas i energię na to, żeby samodzielnie urządzić pokój w stylu skandynawskim!
  Odpowiedz
#8
Ależ Maciek, można zatrudnić specjalistę do aranżacji wnętrz albo poszukać inspiracji w internecie! To nie jest trudne!
  Odpowiedz
#9
Ognistydelfin napisał(a):To nie jest trudne!
Dokładnie! Wystarczy trochę zaangażowania i cierpliwości. Pokój w stylu skandynawskim może być naprawdę piękny i funkcjonalny.
  Odpowiedz
#10
A co jeśli moje dziecko nie będzie lubić tego całego stylu skandynawskiego? Po co marnować pieniądze?
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości