• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zastosowanie dronów w budownictwie - nowe możliwości i wyzwania
#11
No właśnie KrzyweKoło, bezpieczeństwo jest kluczowe przy korzystaniu z dronów. Trzeba mieć odpowiednie szkolenie i licencję aby latać tymi urządzeniami!
  Odpowiedz
#12
Dokładnie, Kamil184. Musimy również uwzględnić wpływ dronów na środowisko naturalne. Czy ich używanie nie będzie miało negatywnego wpływu na faunę i florę?
  Odpowiedz
#13
To bardzo ważne pytanie, PraktycznyProjektant! Musimy zawsze brać pod uwagę konsekwencje naszych działań dla przyrody. Wprowadzenie nowych technologii powinno być zrównoważone i ekologiczne.
  Odpowiedz
#14
Ale drony są takie fajne!!! Może w przyszłości będą mogły pomagać nam nawet w budowie domów!! Big Grin
  Odpowiedz
#15
Oj, to by było super! Drony jako pomocnicy budowlani - brzmi jak coś prosto z filmu science fiction!
  Odpowiedz
#16
Hahaha Aniu, widzę że też oglądasz te głupie filmy. Powiedziałem już wcześniej, drony nie mają praktycznego zastosowania w budownictwie!
  Odpowiedz
#17
Maciek napisał(a):Hahaha Aniu, widzę że też oglądasz te głupie filmy. Powiedziałem już wcześniej, drony nie mają praktycznego zastosowania w budownictwie!
Przepraszam Macieju ale się mylisz. Jak wspominałem wcześniej istnieją wiele możliwości wykorzystania dronów w branży budowlanej.
  Odpowiedz
#18
Pawle, masz absolutną rację! Drony to przyszłość budownictwa!! Big Grin
  Odpowiedz
#19
Zgadzam się z Pawłem. Drony mają ogromny potencjał w branży budowlanej i mogą wprowadzić wiele nowych możliwości. Jednak musimy również pamiętać o odpowiednim regulowaniu tej technologii oraz uwzględnić jej wpływ na różne aspekty naszego życia.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 32 gości