• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zaaranżować poddasze w stylu skandynawskim?
#1
Cześć wszystkim! Mam pytanie odnośnie aranżacji poddasza w stylu skandynawskim. Jakie są Wasze pomysły i inspiracje?
  Odpowiedz
#2
No to zaczynamy! Na początek polecam dużo białych mebli, żeby było jak na lodówce w Norwegii!
  Odpowiedz
#3
Warto pamiętać o odpowiednim ociepleniu poddasza oraz wykorzystaniu naturalnych materiałów, takich jak drewno czy kamień... A także dobrym oświetleniu!
  Odpowiedz
#4
StylowyMajster napisał(a):Na początek polecam dużo białych mebli, żeby było jak na lodówce w Norwegii!
Oczywiście, StylowyMajster ma rację co do kolorystyki. Dodatkowo warto dodać elementy charakterystyczne dla stylu skandynawskiego, takie jak minimalistyczne wzory i naturalne tkaniny.
  Odpowiedz
#5
Pragnę przypomnieć, że ważnym aspektem aranżacji wnętrz jest proporcja między kolorem a światłem... To znaczy - jasny kolor ścian może być kompensowany przez większą ilość okien...
  Odpowiedz
#6
NAJWAŻNIEJSZE JEST DUŻO ŚWIATŁA!!! PAMIĘTAJCIE O TOME!!!
  Odpowiedz
#7
Ach te trendy wnętrzarskie... Co za moda teraz na te skandynawskie klimaty... Jak dla mnie to wszystko wygląda tak samo!
  Odpowiedz
#8
Uwielbiam styl skandynawski! Proste, jasne i przytulne wnętrza... Idealne do odpoczynku po ciężkim dniu!
  Odpowiedz
#9
KrzyweKoło napisał(a):Pragnę przypomnieć, że ważnym aspektem aranżacji wnętrz jest proporcja między kolorem a światłem...
Dokładnie! Warto też pamiętać o zastosowaniu naturalnych materiałów, takich jak drewno sosnowe czy bawełniane tkaniny. To dodaje charakteru i harmonii.
  Odpowiedz
#10
Styl skandynawski to nie tylko estetyka, ale także filozofia życia. Czystość formy odzwierciedla prostotę ducha oraz bliskość natury. Wszystko powinno być w harmonii...
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości