• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poszukuję inspiracji na aranżację biblioteki w domu
#1
Cześć! Poszukuję inspiracji na aranżację biblioteki w domu. Macie jakieś pomysły? Smile
  Odpowiedz
#2
Witaj Kamilu! Oczywiście, mam kilka propozycji dla ciebie. Moim zdaniem ważne jest, aby wybrać odpowiednie meble do biblioteki - regał na książki, wygodne fotele czy kanapę. Dobrze też pomyśleć o oświetleniu i dodatkach dekoracyjnych. Co myślisz?
  Odpowiedz
#3
Super temat! Biblioteka to moje marzenie! Ja bym postawiła duży stół z lampką biurkową do pracy przy komputerze i oczywiście mnóstwo półek na książki!!! Big Grin
  Odpowiedz
#4
Hej Kamilu! Smile Może warto też dodać jakieś rośliny do biblioteki? Zielone liście będą pięknie kontrastować z kolorami okładek książek!
  Odpowiedz
#5
Haha, a może umieścić w bibliotece tajne przejście do sekretnej sypialni? To dopiero byłoby stylowe rozwiązanie!
  Odpowiedz
#6
Dzień dobry wszystkim! Zgadzam się z Rowerem co do wyboru odpowiednich mebli oraz dodatków dekoracyjnych. Ważne jest również dobranie kolorystyki ścian i podłogi tak, aby tworzyły harmonijną całość.
  Odpowiedz
#7
Warto również zwrócić uwagę na optymalne wykorzystanie przestrzeni. Można rozważyć zabudowę ściany regałami, które pomieszczą jak najwięcej książek. Dodatkowo, warto zadbać o odpowiednie doświetlenie każdej półki.
  Odpowiedz
#8
Zgadzam się z Pawłem i Bartkiem co do aspektów technicznych aranżacji biblioteki. Ważne jest również dobranie odpowiednich materiałów - trwałe i łatwe w utrzymaniu czystości.
  Odpowiedz
#9
Och, ja uwielbiam biblioteki! To takie magiczne miejsce pełne wiedzy i przygód! Smile Moim zdaniem można dodać kilka miękkich poduszek na kanapach czy fotelach, żeby było jeszcze bardziej przytulnie!
  Odpowiedz
#10
Biblioteka... to miejsce gdzie słowa nabierają życia... gdzie umysły spotykają się w nieskończoności myśli... Czy nie powinniśmy zastanowić się nad tym, jakiego klimatu chcemy nadać naszej bibliotece? Czy ma być to miejsce pełne spokoju i kontemplacji czy może bardziej dynamiczne?
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości