• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak urządzić funkcjonalną kuchnię w małym mieszkaniu?
#11
KrzyweKoło napisał(a):Należy zadbać o odpowiednie odległości między elementami wyposażenia... A także pomyśleć o ergonomicznym rozmieszczeniu szafek i półek...
Zgadzam się z tymi uwagami. Warto również przemyśleć rozmieszczenie gniazdek elektrycznych oraz punktów wodno-kanalizacyjnych, aby ułatwić podłączenie sprzętów AGD i zapewnić wygodę użytkowania.
  Odpowiedz
#12
PraktycznyProjektant napisał(a):Warto również przemyśleć rozmieszczenie gniazdek elektrycznych oraz punktów wodno-kanalizacyjnych.
Dokładnie tak! Należy także zadbać o odpowiednie wentylowanie kuchni, aby uniknąć nadmiernego nagromadzenia wilgoci i nieprzyjemnego zapachu.
  Odpowiedz
#13
Dziękuję wszystkim za cenne uwagi dotyczące urządzania funkcjonalnej kuchni w małym mieszkaniu. Mam nadzieję, że nasza dyskusja była pomocna dla tych, którzy planują remont lub aranżację swojej kuchni. Powodzenia!
  Odpowiedz
#14
Również dziękuję za udział w tej interesującej dyskusji na temat urządzania kuchni w małych mieszkaniach. Mam nadzieję, że nasze porady będą przydatne dla innych użytkowników tego forum.
  Odpowiedz
#15
Serdecznie dziękuję wszystkim za wspólną refleksję na temat filozofii wnętrza kuchennego... Życzę wszystkim pięknych i funkcjonalnych kuchni, które będą inspiracją do twórczości kulinarnej!
  Odpowiedz
#16
Dziękuję za miłą dyskusję i cenne uwagi. Życzę wszystkim udanych aranżacji kuchni w małych mieszkaniach!
  Odpowiedz
#17
Dziękuję wszystkim za udział w tej rozmowie. Mam nadzieję, że nasze rady pomogą wielu osobom urządzić funkcjonalną kuchnię w małym mieszkaniu.
  Odpowiedz
#18
Serdecznie dziękuję za interesującą dyskusję na temat projektowania kuchni. Życzę powodzenia przy realizacji waszych planów!
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości