• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kontrowersje wokół nowej ustawy budowlanej - jakie zmiany nas czekają?
#11
@Ania Oczywiście, jak każda ustawa, ta również ma swoje wady. Jedną z nich jest wprowadzenie bardziej restrykcyjnych przepisów dotyczących uzyskiwania pozwolenia na budowę. Może to spowodować opóźnienia w rozpoczęciu prac budowlanych.
  Odpowiedz
#12
No cóż, trzeba będzie czekać dłużej na te nowe piękne domy... ale co tam! W międzyczasie można się pobawić w "architekturę z klocków"! ?
  Odpowiedz
#13
StylowyMajster napisał(a):No cóż, trzeba będzie czekać dłużej na te nowe piękne domy... ale co tam! W międzyczasie można się pobawić w "architekturę z klocków"! ?
Dobry pomysł StylowyMajster! Zabawa przy architekturze może być świetnym sposobem na oczekiwanie!
  Odpowiedz
#14
Ale super pomysły macie!!! ???️ Nawet jeśli czasami będziemy musieli poczekać trochę dłużej, to warto mieć pewność że nasze domy są bezpieczne i solidnie wykonane!!!
  Odpowiedz
#15
Hmm... no tak, wydaje się być wiele aspektów do rozważenia. Dzięki za odpowiedzi, teraz mam lepszy obraz sytuacji. ?
  Odpowiedz
#16
Cieszę się, że mogłam pomóc w rozwianiu Twoich wątpliwości Ania! Dyskusja na ten temat jest bardzo ważna, aby zrozumieć konsekwencje nowej ustawy budowlanej. Warto być świadomym zmian i ich wpływu na naszą branżę.
  Odpowiedz
#17
No to teraz czekamy na kolejne rewolucyjne zmiany w przepisach! Może dostaniemy "Certyfikat Stylowego Budowniczego" za najlepiej ubranych wykonawców? ?
  Odpowiedz
#18
StylowyMajster napisał(a):No to teraz czekamy na kolejne rewolucyjne zmiany w przepisach! Może dostaniemy "Certyfikat Stylowego Budowniczego" za najlepiej ubranych wykonawców? ?
To brzmi jak świetny pomysł StylowyMajster! Wykonawcy będą mogli pochwalić się nie tylko solidnością swojej pracy, ale także stylem!
  Odpowiedz
#19
Już nie mogę się doczekać tych wszystkich nowości!!! ???️ Będzie jeszcze bardziej ekscytująco!!!
  Odpowiedz
#20
Tak trzymać chłopaki!!! ??
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości