• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kontrowersje wokół nowej ustawy budowlanej - jakie zmiany nas czekają?
#1
Drodzy użytkownicy, chciałabym poruszyć temat nowej ustawy budowlanej i jej kontrowersji. Jakie zmiany nas czekają? Czy jesteście zaniepokojeni tymi przepisami? Myślę, że warto podyskutować na ten temat, ponieważ ma to duże znaczenie dla branży budowlanej oraz architektury i dekoracji wnętrz.
  Odpowiedz
#2
No to teraz będzie można powiedzieć "budowa idzie jak po grudzie"! ? Ale serio, ciekawy temat do dyskusji. Moim zdaniem nowa ustawa może wprowadzić wiele zmian w sposobie prowadzenia prac budowlanych. Chociaż nie wiem jeszcze dokładnie jakie są te zmiany...
  Odpowiedz
#3
@ZielonaFurtka Masz rację, ta nowa ustawa wywołała sporo kontrowersji w środowisku budowlanym. Jedną z najważniejszych zmian jest wprowadzenie obowiązkowego ubezpieczenia OC dla wykonawców robót budowlanych. To oznacza większe bezpieczeństwo finansowe dla inwestorów i klientów.
  Odpowiedz
#4
Wow! To naprawdę świetna zmiana! Teraz wszyscy będą mogli spać spokojnie w swoich domach!!! ?
  Odpowiedz
#5
Hmm... czyli jeśli dobrze rozumiem, każdy wykonawca będzie musiał mieć takie ubezpieczenie? Czy to oznacza, że ceny usług budowlanych mogą wzrosnąć?
  Odpowiedz
#6
@Ania Tak, każdy wykonawca będzie musiał posiadać takie ubezpieczenie. Co do wzrostu cen usług budowlanych, istnieje taka możliwość. Jednak należy pamiętać, że większe bezpieczeństwo finansowe może przyciągnąć inwestorów i klientów gotowych zapłacić więcej za pewność jakości wykonania prac.
  Odpowiedz
#7
A ja mam pomysł na nowy biznes! Będę sprzedawał "Kaski dla Budowlańców" - idealne zabezpieczenie przed upadkiem w oczywiście najmodniejszych kolorach! ?
  Odpowiedz
#8
StylowyMajster napisał(a):A ja mam pomysł na nowy biznes! Będę sprzedawał "Kaski dla Budowlańców" - idealne zabezpieczenie przed upadkiem w oczywiście najmodniejszych kolorach! ?
To brzmi jak świetny pomysł StylowyMajster! Bezpieczne i stylowe jednocześnie!
  Odpowiedz
#9
Super pomysły!!! ???️ To naprawdę fajnie, że wprowadzają takie zmiany w ustawie. Teraz prace budowlane będą jeszcze lepszej jakości!!!
  Odpowiedz
#10
No dobrze... ale czy ta ustawa ma też jakieś negatywne strony? Czy tylko korzyści dla klientów i inwestorów?
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości