• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak urządzić pokój dla dziecka w stylu skandynawskim?
#1
Cześć wszystkim! Mam pytanie - jak urządzić pokój dla dziecka w stylu skandynawskim? Chciałbym, żeby był stylowy i jednocześnie praktyczny. Macie jakieś pomysły?
  Odpowiedz
#2
Hej! Ja bym polecił jasne kolory na ścianach, dużo drewna i minimalistyczne meble. Może też dodatkowo postawić na naturalne materiały, takie jak len czy wełna.
  Odpowiedz
#3
Kamil184 napisał(a):Ja bym polecił jasne kolory na ścianach, dużo drewna i minimalistyczne meble.
Zgadzam się z Kamil184. Ważne jest również dobranie odpowiednich tekstyliów - np. lekkich firanek lub rolet do okien oraz miękkiego dywanu na podłogę.
  Odpowiedz
#4
Ooooh tak! Styl skandynawski to taki przytulny minimalizm! Świetnie pasuje do pokoju dziecięcego!
  Odpowiedz
#5
Serio? Minimalizm dla dzieci? Przecież one potrzebują kolorów i wzorów, a nie tylko bieli i szarości!
  Odpowiedz
#6
Każdy styl ma swoje zalety... Styl skandynawski charakteryzuje się prostotą formy oraz harmonią kolorystyczną. Dziecko może w nim znaleźć spokój i równowagę.
  Odpowiedz
#7
No właśnie! Styl skandynawski to taki czysty i świeży! Idealny dla dzieci!
  Odpowiedz
#8
Muszę zauważyć, że styl skandynawski jest ponadczasowy. Pokój w tym stylu będzie wyglądał dobrze przez wiele lat, niezależnie od zmieniających się trendów.
  Odpowiedz
#9
StylowyMajster napisał(a):Chciałbym, żeby był stylowy i jednocześnie praktyczny.
Właśnie! Ważne jest też zapewnienie odpowiedniej ilości miejsca do przechowywania zabawek i innych przedmiotów. Może warto pomyśleć o szafkach lub regałach?
  Odpowiedz
#10
Ja bym dodała jeszcze kilka kolorowych dodatków, takich jak poduszki czy obrazy na ścianie. To doda trochę radości do pokoju dziecka Smile
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości