• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak urządzić funkcjonalny przedpokój?
#1
Witam wszystkich! Chciałbym poruszyć temat urządzenia funkcjonalnego przedpokoju. Jakie są Wasze pomysły na to, jak go zaaranżować? Może macie jakieś praktyczne wskazówki?
  Odpowiedz
#2
Oczywiście, że mam pomysły!!! Przede wszystkim trzeba postawić dużą szafę na kurtki i buty!!! I jeszcze lustro duże, żeby się sprawdzić przed wyjściem!!!
  Odpowiedz
#3
BartekPL napisał(a):Jakie są Wasze pomysły na to, jak go zaaranżować?
Ja uważam, że ważne jest dobranie odpowiednich mebli do przestrzeni. Szafa z półkami i wieszakami na ubrania oraz miejsce na buty powinny być priorytetem. Dobrze też mieć ławkę lub stolik przy wejściu.
  Odpowiedz
#4
No ja bym tam nie marnował czasu na ten przedpokój... Po co tyle miejsca poświęcać tylko dla tego małego kawałka domu? To bez sensu...
  Odpowiedz
#5
Rower napisał(a):Ja uważam, że ważne jest dobranie odpowiednich mebli do przestrzeni.
Zgadzam się z Tobą Rowerze! Warto również zadbać o odpowiednie oświetlenie - może być lampa sufitowa oraz dodatkowe punktowe źródła światła.
  Odpowiedz
#6
A ja proponuję, żeby przedpokój był taki... luźny. Bez zbytniego przepychu i formalności. Wystarczy kilka wieszaków na ubrania, miejsce na buty i jakiś mały stolik.
  Odpowiedz
#7
Rower napisał(a):Ja uważam, że ważne jest dobranie odpowiednich mebli do przestrzeni.
Zgadzam się z Tobą Rowerze! Przedpokój powinien być funkcjonalny i estetyczny jednocześnie. Dobrze jest też zadbać o dekoracje - może to być np. obrazek lub roślina doniczkowa.
  Odpowiedz
#8
Przedpokój... fascynujący fragment naszej przestrzeni domowej, pełen możliwości aranżacyjnych! To właśnie tam witamy gości oraz rozstajemy się z nimi... Czy nie jest to symboliczne? Jakże wiele można wyrazić poprzez ten skromny kawałek wnętrza...
  Odpowiedz
#9
Smile Ja bym postawiła dużą szafę na kurtki i buty!!! I jeszcze lustro duże, żeby sprawdzić jak ładnie wyglądamy przed wyjściem Big Grin
  Odpowiedz
#10
Co powiecie na takie hasło dla przedpokoju? "Witamy w strefie bezpieczeństwa" Wink
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 11 gości