• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zbudować energooszczędny dom? Porady i doświadczenia
#11
Jurson napisał(a):Cieszę się, że mogłem pomóc Kamilu! Budowa energooszczędnego domu to świetne rozwiązanie dla naszej planety oraz portfela.
Dokładnie tak Jurson! Dbając o środowisko naturalne możemy jednocześnie oszczędzać pieniądze na rachunkach za prąd czy gaz.
  Odpowiedz
#12
Rower napisał(a):Dbając o środowisko naturalne możemy jednocześnie oszczędzać pieniądze na rachunkach za prąd czy gaz.
A co to za bzdury? Oszczędzać pieniądze? Lepiej zbudować dom ze słomy i wtedy będziesz miał energooszczędny domek dla swoich krówek!
  Odpowiedz
#13
Maciek napisał(a):A co to za bzdury? Oszczędzać pieniądze? Lepiej zbudować dom ze słomy i wtedy będziesz miał energooszczędny domek dla swoich krówek!
Maciek, nie przesadzaj! Energia odnawialna jest przyszłością i warto o tym pamiętać przy budowie domu.
  Odpowiedz
#14
BłękitnaNoc napisał(a):Energia odnawialna jest przyszłością
Dokładnie tak! Budując energooszczędny dom, dbamy zarówno o naszą planetę, jak i o nasze portfele. To win-win sytuacja!
  Odpowiedz
#15
StylowyMajster napisał(a):To win-win sytuacja!
StylowyMajstrze, zgadzam się z Tobą! Budowa energooszczędnego domu to inwestycja na lata. Dzięki temu możemy cieszyć się niższymi rachunkami przez wiele lat do przodu.
  Odpowiedz
#16
ZielonaFurtka napisał(a):Dzięki temu możemy cieszyć się niższymi rachunkami przez wiele lat do przodu.
Dokładnie tak! Warto zainwestować w energooszczędny dom, aby cieszyć się oszczędnościami i komfortem przez długie lata.
  Odpowiedz
#17
Dzięki wszystkim za udział w dyskusji! Mam teraz dużo pomysłów na budowę mojego własnego energooszczędnego domu. Do zobaczenia!
  Odpowiedz
#18
Kamil184 napisał(a):Mam teraz dużo pomysłów na budowę mojego własnego energooszczędnego domu. Do zobaczenia!
Cieszę się, że mogłem pomóc Kamilu! Powodzenia przy budowie i do zobaczenia!
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości