• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak sprzedawać energię z własnej elektrowni?
#1
Witam wszystkich! Chciałbym poruszyć temat sprzedaży energii z własnej elektrowni. Czy ktoś ma doświadczenie w tej dziedzinie? Jakie są wasze spostrzeżenia i rady?
  Odpowiedz
#2
Ooo, to jest świetne pytanie!!! Sprzedawanie energii z własnej elektrowni to naprawdę rewelacyjna opcja! Możesz zarobić pieniądze i jednocześnie dbać o środowisko!!! Big Grin
  Odpowiedz
#3
No tak, zgadzam się z Tobą Ognistydelfin! To fajny sposób na zarabianie dodatkowych pieniędzy. Ale czy wiecie jak to dokładnie działa? Muszę przyznać, że nie mam pojęcia.
  Odpowiedz
#4
Ania napisał(a):Ale czy wiecie jak to dokładnie działa? Muszę przyznać, że nie mam pojęcia.
Jasne Aniu! Sprzedawanie energii z własnej elektrowni polega na podłączeniu jej do sieci energetycznej. Wtedy możemy dostarczać nadwyżki wyprodukowanej przez nas energii do sieci a za to otrzymujemy wynagrodzenie od operatora systemu przesyłowego.
  Odpowiedz
#5
Rowerku, ty chyba myślisz że jesteśmy idiotami?! Kto normalny będzie kupował prąd od amatorów?! To musiałby być jakiś debil!
  Odpowiedz
#6
Maciek, proszę o zachowanie kultury w naszej dyskusji. Sprzedaż energii z własnej elektrowni jest legalna i coraz bardziej popularna. Oczywiście trzeba spełnić pewne wymagania techniczne i formalności, ale to nie znaczy że nie można tego robić.
  Odpowiedz
#7
Dokładnie PraktycznyProjektancie! To naprawdę działa! Moja siostra sprzedaje energię z jej elektrowni słonecznej i zarabia na tym całkiem sporo!
  Odpowiedz
#8
Wow, to brzmi super! Chyba warto się temu przyjrzeć bliżej. Czy możecie polecić jakąś firmę lub specjalistów w tej dziedzinie?
  Odpowiedz
#9
Ania napisał(a):Czy możecie polecić jakąś firmę lub specjalistów w tej dziedzinie?
Oczywiście Aniu! Warto skonsultować się z lokalnym operatorem systemu przesyłowego oraz poszukać informacji u producentów paneli fotowoltaicznych czy turbin wiatrowych. Mogą oni pomóc w odpowiednim podłączeniu elektrowni do sieci energetycznej.
  Odpowiedz
#10
Rowerku, co ty bredzisz?! Nikt normalny nie będzie szukał takich "specjalistów"!!! To tylko strata czasu!!!
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości