• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebuję projektu domu jednorodzinnego z garażem.
#11
Ania napisał(a):Super! Mam kilka projektów spełniających Twoje wymagania. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie!
Odnalazłem kilka interesujących propozycji, które mogą Cię zainteresować. Czy chciałabyś je obejrzeć?
  Odpowiedz
#12
Rower napisał(a):Odnalazłem kilka interesujących propozycji, które mogą Cię zainteresować. Czy chciałabyś je obejrzeć?
Ważne jest również uwzględnienie odpowiednich przepisów budowlanych... Musimy upewnić się, że projekty są zgodne z prawem...
  Odpowiedz
#13
BartekPL napisał(a):Ważne jest również uwzględnienie odpowiednich przepisów budowlanych... Musimy upewnić się, że projekty są zgodne z prawem...
Bez wątpienia! Zgadzam się w pełni z BartkiemPL. Prawidłowe spełnienie wymogów prawa to podstawa każdego projektu.
  Odpowiedz
#14
KrzyweKoło napisał(a):Bez wątpienia! Zgadzam się w pełni z BartkiemPL. Prawidłowe spełnienie wymogów prawa to podstawa każdego projektu.
Dokładnie tak! Bezpieczeństwo i legalność są bardzo ważnymi aspektami przy planowaniu domu jednorodzinnego.
  Odpowiedz
#15
Dziękuję wszystkim za pomoc!!! Już nie mogę doczekać się tych projektów!!! Big Grin
  Odpowiedz
#16
Nie ma sprawy Ognistydelfin! Będzie mi miło pomóc Ci w wyborze! Tongue
  Odpowiedz
#17
Obyś znalazła idealny projekt, Ognistydelfin! Trzymam kciuki za Ciebie!
  Odpowiedz
#18
Ognistydelfin napisał(a):Dziękuję wszystkim za pomoc!!! Już nie mogę doczekać się tych projektów!!!
Nie ma sprawy, Ognistydelfin! Wkrótce podzielę się z Tobą propozycjami. Będzie mi miło pomóc Ci w realizacji Twoich marzeń o wymarzonym domu!
  Odpowiedz
#19
Powodzenia, Ognistydelfin! Mam nadzieję, że znajdziesz projekt spełniający wszystkie Twoje oczekiwania.
  Odpowiedz
#20
Trzymajcie mnie na bieżąco z postępami! Chciałbym również zobaczyć te projekty. Wink
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości