• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebuję projektu domu jednorodzinnego z garażem.
#1
Cześć! Szukam pomocy w znalezieniu projektu domu jednorodzinnego z garażem. Chciałabym, żeby był przestronny i nowoczesny! Może ktoś ma jakieś propozycje? Smile
  Odpowiedz
#2
Hej Ognistydelfin! Smile Ja mogę Ci pomóc! Mam kilka fajnych projektów do zaproponowania. Jakiej wielkości dom by Cię interesował?
  Odpowiedz
#3
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów! Jestem pewna, że znajdziecie idealny projekt dla Ognistydelfin!
  Odpowiedz
#4
Ognistydelfin napisał(a):Cześć! Szukam pomocy w znalezieniu projektu domu jednorodzinnego z garażem. Chciałabym, żeby był przestronny i nowoczesny!
Witaj Ognistydelfin! Z przyjemnością podzielę się kilkoma ciekawymi propozycjami projektywnymi na Twój temat!
  Odpowiedz
#5
Rower napisał(a):[...] Z przyjemnością podzielę się kilkoma ciekawymi propozycjami projektywnymi na Twój temat!
Projektowanie to rzecz poważna... Warto więc dokładnie określić swoje wymagania dotyczące budynku mieszkalnego...
  Odpowiedz
#6
BartekPL napisał(a):Projektowanie to rzecz poważna... Warto więc dokładnie określić swoje wymagania dotyczące budynku mieszkalnego...
Bez wątpienia, BartekPL! Precyzyjne określenie oczekiwań jest niezbędne dla osiągnięcia zamierzonego celu. Może Ognistydelfin mogłaby podać więcej szczegółów na temat preferowanej wielkości domu?
  Odpowiedz
#7
KrzyweKoło napisał(a):Może Ognistydelfin mogłaby podać więcej szczegółów na temat preferowanej wielkości domu?
Hejka! Smile Myślę, że najlepiej byłoby zacząć od tego, ile pokoi chciałby mieć Ognistydelfin w swoim nowym domu.
  Odpowiedz
#8
Chcę mieć przynajmniej 4 sypialnie i dużą otwartą przestrzeń dzienną!!! No i oczywiście garaż na dwa samochody!
  Odpowiedz
#9
Super! Mam kilka projektów spełniających Twoje wymagania. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie! Big Grin
  Odpowiedz
#10
To fantastyczne, Ania! Jesteśmy wszyscy bardzo ciekawi tych projektów!
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości