• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie płytki wybrać do łazienki?
#11
Ooo tak, lustra z oświetleniem są świetne! Big Grin Ale co myślicie o płytkach imitujących drewno? To taki ciekawy trend ostatnio.
  Odpowiedz
#12
Ania napisał(a):Ale co myślicie o płytkach imitujących drewno? To taki ciekawy trend ostatnio.
Aniu, to prawda! Płytki imitujące drewno dodają wnętrzu przytulności i naturalnego charakteru. A jakbyśmy jeszcze do tego dali prysznic na baterii... no cóż, mielibyśmy "deszcz w lesie"!
  Odpowiedz
#13
StylowyMajster napisał(a):A jakbyśmy jeszcze do tego dali prysznic na baterii... no cóż, mielibyśmy "deszcz w lesie"!
StylowyMajster, świetna metafora! Faktycznie, połączenie płytek imitujących drewno z deszczownicą stworzyłoby niepowtarzalną atmosferę łazienki. Warto jednak pamiętać o odpowiedniej izolacji i impregnacji materiałów.
  Odpowiedz
#14
Wow! Jak wiele pomysłów mamy tutaj dzięki Waszym odpowiedziom! Big Grin Nie mogę się doczekać, aż zaczynam remont mojej łazienki!
  Odpowiedz
#15
Ognistydelfin napisał(a):Nie mogę się doczekać, aż zaczynam remont mojej łazienki!
OgnistyDelfin, życzę Ci powodzenia w remoncie! Mam nadzieję, że nasze pomysły będą dla Ciebie inspiracją. Jeśli będziesz potrzebować jakichkolwiek porad czy informacji na temat materiałów budowlanych, chętnie pomogę!
  Odpowiedz
#16
No to trzymam kciuki za Twój remont OgnistyDelfin! Smile A Wy wszyscy - dzięki za cenne rady i inspiracje dotyczące wyboru płytek do łazienki. Na pewno skorzystam z Waszych rad przy urządzaniu swojego wnętrza.
  Odpowiedz
#17
Bardzo miło było brać udział w tej dyskusji! Dziękuję wszystkim za wartościowe uwagi i inspirujące pomysły. Życzę Wam sukcesów w aranżacji waszych przestrzeni życiowych!
  Odpowiedz
#18
Dzięki wszystkim za super rozmową o płytkach do łazienek!!! Tongue Było naprawdę fajnie!!!
  Odpowiedz
#19
Do widzenia i dziękuję jeszcze raz!!: *
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości