• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie płytki wybrać do łazienki?
#1
Witam wszystkich! Chciałbym poruszyć temat wyboru odpowiednich płytek do łazienki. Jestem architektem i zawsze staram się dobierać materiały o najwyższej jakości, które będą pasować do reszty wnętrza. Co sądzicie na ten temat?
  Odpowiedz
#2
Ooo, uwielbiam dekorowanie łazienek! Płytki to taki ważny element, prawda?! Ja polecam błękitne lub turkusowe - dodadzą odrobinę świeżości i relaksu w tym pomieszczeniu!
  Odpowiedz
#3
Hejka! Smile Ja osobiście preferuję jasne kolory - biel albo pastele. Dają poczucie czystości i przestronności.
  Odpowiedz
#4
Cześć wszystkim! A ja mam dla Was żart o płytkach... Dlaczego nie można zaufać płytkom? Bo zawsze mają jakąś fugę!
  Odpowiedz
#5
StylowyMajster napisał(a):Dlaczego nie można zaufać płytkom? Bo zawsze mają jakąś fugę!
Haha, świetny żart StylowyMajster! Ale wracając do tematu, zgadzam się z KrzywymKołem co do jakości materiałów. Ważne jest również dobranie odpowiedniego rozmiaru i wzoru płytek, aby pasowały do reszty wnętrza.
  Odpowiedz
#6
Super, że się zgadzamy! Ja osobiście uwielbiam płytki z motywem morza - takie jak fale czy muszelki. Dodają łazience charakteru i są bardzo stylowe!
  Odpowiedz
#7
Ognistydelfin napisał(a):Ja osobiście uwielbiam płytki z motywem morza - takie jak fale czy muszelki. Dodają łazience charakteru i są bardzo stylowe!
Zgadzam się OgnistyDelfin! Płytki o tematyce morskiej mogą stworzyć fantastyczną atmosferę w łazience, szczególnie jeśli jest to pomieszczenie blisko plaży lub nad samym morzem.
  Odpowiedz
#8
A ja wolę coś bardziej nowoczesnego! Może czarne płytki na podłodze? Wyglądają super elegancko i dodają odrobinę tajemniczości!
  Odpowiedz
#9
Kamil184 napisał(a):Może czarne płytki na podłodze? Wyglądają super elegancko i dodają odrobinę tajemniczości!
Kamil184, świetny pomysł! Czarne płytki to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących minimalistycznego designu. Ale warto też zadbać o odpowiednie oświetlenie, aby uniknąć efektu przytłoczenia.
  Odpowiedz
#10
Właśnie KrzyweKoło, oświetlenie to też bardzo ważny element! Może warto zainwestować w lustra z wbudowanym oświetleniem albo kinkiety nad lustrem? Będzie super stylowo!
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości