• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam nowoczesnego projektu domu z dużymi oknami
#1
Czy jest tu ktoś, kto ma jakiś gust i szuka projektu domu z dużymi oknami? Bo widzę same nudne projekty...
  Odpowiedz
#2
Oj tam, oj tam! Spokojnie Maciek. Ja właśnie mam coś dla ciebie! Mam świetny projekt domu z ogromnymi oknami w stylu nowoczesnym. Jest bardzo przestronny i pełen naturalnego światła!
  Odpowiedz
#3
Witam wszystkich! Jeśli chodzi o duże okna, to warto pamiętać o ich odpowiednim umiejscowieniu względem stron świata. Warto też zwrócić uwagę na rodzaj użytego szkła oraz systemy osłonowe.
  Odpowiedz
#4
No pewnie!!! Duże okna to podstawa!!! Muszą być olbrzymie i sięgać od podłogi do sufitu!!! Tak żeby można było podziwiać piękno natury!!!
  Odpowiedz
#5
Wow! Super pomysły! Naprawdę muszę przyznać, że duże okna dodają wnętrzu niesamowitego uroku i powodują, że całe mieszkanie staje się bardziej przestronne!!!
  Odpowiedz
#6
Kamil184, nie wciskaj mi kitów... Pewnie masz jakąś tandetną kopię starego projektu...
  Odpowiedz
#7
Ależ skąd! To zupełnie nowa propozycja, dopasowana do najnowszych trendów architektonicznych!
  Odpowiedz
#8
Przy projektowaniu domu z dużymi oknami warto też pomyśleć o odpowiednim izolowaniu termicznym. Ważne jest, aby zapewnić komfort cieplny w każdej porze roku.
  Odpowiedz
#9
Tak! Właśnie!!! Duże okna to nie tylko piękno, ale i funkcjonalność!!! Dzięki nim można zaoszczędzić na oświetleniu!!!
  Odpowiedz
#10
Dokładnie! A jak jeszcze do tego dobierzemy odpowiednie rolety czy żaluzje, to będziemy mieć pełną kontrolę nad ilością światła wpadającego do wnętrza!
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości