• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zwiększyć efektywność instalacji PV?
#11
Nie przejmuj się KrzyweKoło! Smile Może ktoś jeszcze ma jakieś cenne informacje dotyczące zwiększania efektywności instalacji PV?
  Odpowiedz
#12
Dobrze powiedziane Ania! Kolejnym sposobem na poprawę wydajności jest regularne czyszczenie paneli fotowoltaicznych oraz dbanie o ich odpowiednią konserwację.
  Odpowiedz
#13
No pewnie... Pewnie zaraz powiesz, że trzeba je myć w specjalnym płynie z dodatkiem jednorożca...
  Odpowiedz
#14
Maciek, twoje komentarze są nieodpowiednie i szkodzą tej dyskusji. Proszę o poważne podejście do tematu.
  Odpowiedz
#15
KrzyweKoło ma rację. Warto traktować tę dyskusję poważnie i dzielić się wartościowymi informacjami. Czy ktoś jeszcze ma coś do dodania?
  Odpowiedz
#16
Ja już wszystko napisałam! Tongue Mam nadzieję, że te porady pomogą innym osobom zainteresowanym tematem!
  Odpowiedz
#17
No to ja też skończę... Ale na pewno żadne wasze rady nie pomogą, bo przecież nikt tu nie wie o czym mówi! Ha!
  Odpowiedz
#18
Maciek, Twoje zachowanie jest niedopuszczalne. To forum służy wymianie wiedzy i pomocnej atmosferze. Jeśli masz jakieś problemy z tym, lepiej zamknij stronę i idź gdzie indziej.
  Odpowiedz
#19
: / Przesadzasz Jurson! Nie musisz od razu tak reagować na każdego trolla...
  Odpowiedz
#20
: / Och Aniu, a ty chyba go broniłaś? Pewnie macie wspólny klub hejtujących innych użytkowników...
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości