• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie meble do garażu?
#1
Cześć wszystkim! Mam pytanie do was - jakie meble polecacie do garażu? Chciałbym, żeby było stylowo, ale jednocześnie praktycznie. Macie jakieś pomysły?
  Odpowiedz
#2
Witam! Jeśli chodzi o meble do garażu, warto zastanowić się nad ich funkcjonalnością i trwałością. Moim zdaniem najlepszym wyborem będą regały na narzędzia oraz stół roboczy z solidnym blatem. To pozwoli na uporządkowanie narzędzi i zapewni miejsce do pracy.
  Odpowiedz
#3
Oczywiście! Regały to świetny pomysł!!! A co powiesz na szafki na kółkach?! Będzie można je łatwo przestawiać w razie potrzeby!
  Odpowiedz
#4
Hej! Ja bym polecił jeszcze dodatkowe półki wiszące na ścianach - zajmują mało miejsca, a można tam schować różne drobiazgi!
  Odpowiedz
#5
No widzę, że mamy tu wiele ciekawych propozycji! Ale czy nie zapominamy o najważniejszej rzeczy? Co powiedziałbyś PraktycznyProjektancie o... fotelu relaksacyjnym w rogu garażu? W końcu pracując ciężko przy samochodzie też trzeba odpocząć!
  Odpowiedz
#6
Haha, StylowyMajster zawsze z tymi swoimi żartami! Ale tak serio, fotele relaksacyjne mogą być ciekawym dodatkiem do garażu. Trzeba tylko pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu przed kurzem i brudem.
  Odpowiedz
#7
Super pomysł!!! A może jeszcze jakiś stół bilardowy?! Garaż to nie tylko miejsce pracy, ale też rozrywki!
  Odpowiedz
#8
No tak, Ognistydelfin! Stół bilardowy to strzał w dziesiątkę! Może jeszcze jakieś regały na wino? Będzie można odpocząć przy partii bilarda i napić się lampki dobrego wina!
  Odpowiedz
#9
Świetnie kombinujecie, chłopaki! Regały na narzędzia, fotel relaksacyjny, stół bilardowy... a co powiedziałbyście na telewizor wiszący na ścianie? W końcu można oglądać mecze samochodowe podczas przerwy od pracy!
  Odpowiedz
#10
Telewizor jest dobrym pomysłem dla tych, którzy spędzają dużo czasu w garażu. Ważne jednak jest zadbanie o odpowiednią wentylację i bezpieczeństwo elektryczne.
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości