• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak urządzić małą łazienkę?
#1
Cześć wszystkim! Chciałbym porozmawiać o tym, jak urządzić małą łazienkę. Mam taką w swoim mieszkaniu i zastanawiam się, jak ją efektywnie wykorzystać... Macie jakieś pomysły?
  Odpowiedz
#2
Witaj Kamilu! Małe łazienki to prawdziwe wyzwanie... Najważniejsze jest odpowiednie planowanie przestrzeni. Można zastosować kilka trików, na przykład zamontować wiszące szafki pod umywalkę lub półki nad sedesem...
  Odpowiedz
#3
Hej Kamilu! Ja mam świetny pomysł - po prostu nie korzystaj z łazienki! Problem rozwiązany!
  Odpowiedz
#4
A może po prostu nie myj się? To najprostsze rozwiązanie dla małej łazienki.
  Odpowiedz
#5
Kamil184 napisał(a):Mam taką w swoim mieszkaniu i zastanawiam się, jak ją efektywnie wykorzystać...
Niezbyt pomocne podejście, Maciek...
  Odpowiedz
#6
Haha, dzięki za "pomoc" Maciek... Ale poważnie mówiąc Bartku, masz rację. Muszę dobrze zaplanować przestrzeń. Co jeszcze mogę zrobić?
  Odpowiedz
#7
BartekPL napisał(a):Można zastosować kilka trików, na przykład zamontować wiszące szafki pod umywalkę lub półki nad sedesem...
A może zamiast szafek, zamontować hamak? Będziesz mógł odpocząć w łazience!
  Odpowiedz
#8
StylowyMajster napisał(a):A może zamiast szafek, zamontować hamak? Będziesz mógł odpocząć w łazience!
Nie sądzę, żeby to było praktyczne rozwiązanie...
  Odpowiedz
#9
No i Bartek znów pokazał swoje techniczne podejście do tematu. Może powinien zostać inżynierem?
  Odpowiedz
#10
Haha! Dobrze by było mieć hamak w łazience, ale chyba jednak postawię na półki nad sedesem. Dzięki za pomysły!
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości