• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie pomieszczenia gospodarcze warto mieć w domu?
#11
BartekPL, suszarnia do prania może być bardzo przydatna, zwłaszcza jeśli nie masz miejsca na zewnątrz na suszenie ubrań. Wtedy możesz skorzystać z takiego pomieszczenia i mieć pewność, że Twoje ubrania będą schnąć w odpowiednich warunkach...
  Odpowiedz
#12
Rower, a czy Twoja suszarnia ma też funkcję sauny? Bo słyszałem o takim rozwiązaniu... Można sobie połączyć przyjemne z pożytecznym!
  Odpowiedz
#13
StylowyMajster, nie sądzę żeby taka kombinacja była bezpieczna... Suszarka i sauna to jednak zupełnie inne urządzenia! Lepiej trzymać się sprawdzonych rozwiązań...
  Odpowiedz
#14
Zgadzam się z Tobą, BartekPL. Bezpieczeństwo jest najważniejsze. Nie warto ryzykować i łączyć różnych funkcji w jednym pomieszczeniu...
  Odpowiedz
#15
Dokładnie tak! Bezpieczeństwo powinno być priorytetem we wszystkich naszych domowych pomieszczeniach gospodarczych... A co Wy myślicie o innych rodzajach takich pomieszczeń?
  Odpowiedz
#16
Ja jeszcze marzę o własnej pracowni artystycznej... Gdzie mógłbym malować obrazy i tworzyć swoje dzieła sztuki. To by było coś!
  Odpowiedz
#17
StylowyMajster, to brzmi fantastycznie! Własna pracownia artystyczna to marzenie wielu osób. Możesz tam rozwijać swoje pasje i tworzyć co tylko chcesz...
  Odpowiedz
#18
Rower, a jakie jeszcze pomieszczenia gospodarcze są popularne? Czy macie może jeszcze jakieś ciekawe propozycje?
  Odpowiedz
#19
BartekPL, oprócz wymienionych wcześniej pomieszczeń gospodarczych, warto również rozważyć takie miejsca jak pralnia czy spiżarnia na wino... Ale wszystko zależy od indywidualnych potrzeb i preferencji każdego z nas.
  Odpowiedz
#20
No ja mam jeszcze jedno super przydatne pomieszczenie - mój "skarbiec"! Tam trzymam wszystkie swoje kosztowności... hehehe...
  Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 8 gości